Герцог Кембриджський Вільям публічно розповів про булімію принцеси Діани

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Син леді Ді закликав проявити серйозність у питанні цієї хвороби.

Старший син покійної принцеси Діани і принца Чарльза, Герцог Кембриджський Вільям, в ефірі програми Марка Остіна обговорив хворобу мами.

Нині не є секретом те, що леді Ді страждала від булімії – розладу харчової поведінки.

Хвора людина відчуває повторні напади переїдання і надмірну заклопотаність контролюванням маси тіла, що призводить до вжиття крайніх заходів, покликаних зменшити вплив з'їденого на масу тіла.

Під час документального проекту екс-диктора ITN Марка Остіна, чия донька страждає від розладу харчової поведінки, принц Вільям заявив, що потрібно зробити так, щоб подібні розмови стали нормою.

Перед своєю участю в проекті "Виснаження: правда про анорексію" (Wasting Away: The Truth About Anorexia) Вільям, за даними західних ЗМІ, сам вийшов на ведучого.

До речі, принци Вільям і Гаррі виступають за те, щоб психічне здоров'я бралося до уваги і обговорювалося на рівні з фізичним. Монарші особи закликають приділити більше уваги цій темі.

Принцеса Діана _1
Getty Images
Принцеса Діана страждала від булімії

Їхня мати ще 22 роки тому відкрито заявляла про свої проблеми з їжею, а її старший син нині впевнений у важливості цієї теми.

"Є хвороби. Психічне здоров'я слід сприймати так само серйозно, як і фізичне", - підкреслює він.

Раніше принцеса Діана стверджувала – монарша родина навіть уникала її через булімію.

Принцеса Діана з синами
Getty Images

"Усі знали про булімію. Усі говорили, що наші проблеми в шлюбі з Чарльзом через неї. Минуло дуже багато часу, перш ніж я змогла переконати їх, що це не так", - зізнавалася раніше леді Ді.

Нагадаємо, американський телеканал HBO представив перший трейлер серіалу про принцесу Діану. Документальний фільм про одну з найвідоміших жінок буде мати назву "Діана, наша мати: її життя і її спадщина".

При цьому, він приурочений до 20-ї річниці смерті монаршої особи. 31-го серпня 1997-го року принцеса Діана загинула в Парижі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції