Гейден Панеттьєрі і Володимир Кличко вирішили скасувати заручини - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ще місяць тому їх бачили щасливими разом.

Український боксер Володимир Кличко та його наречена акторка Гейден Панеттьєрі вирішили скасувати заручини.

Про це повідомляє E! News із посилання на джерело.

"Наразі Гейден одна і вона разом з Володимиром є співбатьками (їхньої доньки) Кайї. Кайя, перш за все, зі своїм батьком та його сім'єю в Європі та Флориді. Вони також проводять час разом як сім'я з Гейден", - розповів співрозмовник видання.

"Гейден та Володимир перебувають у чудових та дружніх стосунках, вони - велика частина життя один одного. Гейден повертається до Лос-Анджелеса і буде вирішувати, що далі", - додало джерело.

Новини про скасування заручин з'явилися лише через місяць після того, як пару разом з донькою бачили у Греції  на літньому відпочинку. Тоді в їхніх стосунках не помітили неприємностей.

"Гейден не носить кільця, але вони, безумовно, пара", - розповіло джерело E! News на той час. "Вони були люблячими та усміхненими, коли гуляли містом. Вони разом вечеряли біля води і він обіймав її".

Втім, зовсім нещодавно папараці помітили 28-річну Гейден в компанії симпатичного молодого чоловіка, з яким вона разом вечеряла в одному з ресторанів Голлівуда. Судячи з фотографій, вони поводилися як справжнісінька закохана пара. Заклад Гейден та її приятель покинули, тримаючись за руки, при цьому вони не приховували своїх усмішок і не ховалися від папараці. 

Нагадаємо, Гейден Панеттьєрі і Володимир Кличко оголосили про свої заручини в жовтні 2013 року, в серпні того ж року повинно було відбутися весілля акторки та чемпіона світу з боксу, однак плани змінилися. Дочка - Кайя Євдокія Кличко з'явилася на світ 9 грудня 2014 року. І для Володимира, і для Хайден це перша дитина.

ВідеоПапараці спіймали Володимира Кличка та Хайден Панеттьєрі на пляжі Барбадоса

Папараці підловили Володимира Кличка та Хайден Панеттьєрі на відпочинку на пляжі і цим самим спростували чутки про кризу у стосунках. Подробиці – у сюжеті. 

Папараці спіймали Володимира Кличка та Хайден Панеттьєрі на пляжі Барбадоса

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції