Гейлі Бібер зізналася, що втекла з дому заради побачення з Джастіном

Гейлі Бібер зізналася, що втекла з дому заради побачення з Джастіном

Фото: instagram.com/justinbieber

Модель пригадала, як вперше поцілувалася з музикантом.

Зіркове подружжя Джастіна та Гейлі Біберів продовжує ділится з шанувальниками подробицями своїх стосунків.

Так, днями дружина музиканта в останньому епізоді The Biebers on Watch пригадала, як потайки від батьків пішла на побачення з музикантом.

Він запросив мене поїсти з ним суші і навіть зптелефонував моїм батькам. Вони йому відмовили. Сказали мені: "Точно ні, ти в жодному разі не залишишся з Джастіном на самоті". Нас врятувала моя старша сестра Алай, яка сказала:" О, я запрошую Гейлі до себе з ночівлею, все гаразд ". Вона прикрила мене, я втекла з дому на побачення, і нас ніхто не спіймав.

пригадала модель

На той момент Гейлі було 17 років, і, як вона пояснила, їй не можна було без дозволу батьків ходити на побачення з молодими людьми. Однак саме під час цієї таємної зучтрічі і стався перший поцілунок пари.

Це сталося в Нью-Йорку, коли ми разом пішли на вечерю. Ми разом тусувалися весь вечір, пішли дивитися фільм і поцілувалися

поділилася Гейлі

Зауважимо, що у попередній серії The Biebers on Watch на Facebook Джастін Бібер відверто розповів, про що шкодує у своєму житті. Так, за його словами, він шкодує лише про одне – що не зберіг цноту до весілля з Гейлі Болдвін.

Нагадаємо, не так давно Джастін Бібер показав, як розважається з коханою Гейлі під час карантину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація