Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Гідний камбек": Володимир Дантес випустив кліп на іронічну композицію про 30 років

Артист не радував шанувальників своєю творчістю протягом тривалого часу.

Блогер та ведучий Володимир Дантес, дружина якого Надя Дорофєєва розповіла про проблеми у стосунках з ним, повернувся в український шоу-бізнес.

Так, після п'ятирічної паузи співак розпочинає сольний проект DANTES. Під псевдонімом артист представив трек " Теперь Тебе 30". Пісня є маніфестом покоління 30-річних і створювалася спільно зі співачкою та блогером Jerry Heil (Яною Шемаєвою), що стала популярною після хіта  #ОХРАНА_ОТМЄНА.

"Про 30-річних є дуже мало пісень. Про них співають тільки "Сектор Газа" і "Ласковый май" в треку про "Свєтку Соколову". До того ж у багатьох людей, особливо у дівчат, є невиправданий стереотип, що в 30 життя закінчене. Не потрібно боятися цієї цифри. Просто відкинь свої упередження, веселися і користуйся своїм досвідом. Адже в 30 все тільки починається", – прокоментував нову роботу Володимир Дантес.

Дебютний кліп на пісню "Тепер тобі 30" розкриває проблеми "кризи середнього віку" і покликаний зруйнувати стереотипи, пов'язані з 30-річчям.

Режисером роботи став близький друг артиста Леонід Колосовський, відомий за кліпами для груп "Ленинград", "Время и Стекло" та MOZGI.

"Ми вирішили з Вовою зробити кліп смішним і сумним одночасно. Адже людям після тридцяти часто здається, що настала старість. Це лише ілюзія! Ми хотіли показати, що життя після 30 прекрасне, навіть краще, ніж було раніше", – прокоментував прем'єру кліпу режисер Леонід Колосовський.

У кліпі головний герой спочатку проходить стадію заперечення, намагається втекти від 30-річчя і його проблем, але згодом приймає ситуацію і замість метафоричної "петлі" обирає святкувати свій вік.

Нагадаємо, що після перемоги на "Фабриці зірок-2" Володимир Дантес разом з Вадимом Олійником створили дует ДіО.фільми. Після розпаду групи 2015 року співак три роки вів кулінарне тревел-шоу "Їжа, я люблю тебе", в якому за 7 сезонів програми відвідав понад 75 країн. Паралельно артист брав участь і в телепроєктах "Богиня шопінгу" та "Маленькі гіганти".

Залиште свій коментар

Вибір редакції