Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гітарист гурту "Ляпис Трубецкой" після нападу невідомих впав у кому – ЗМІ

Руслан Владико підключений до штучної вентиляції легенів.

Гітарист відомого гурту "Ляпис Трубецкой" Руслан Владико впав в кому після того, як на нього напали невідомі люди.

Як розповідає продюсер музичного гурту Євгеній Калмиков, увечері гітарист зайшов в бар буквально на пару хвилини, а вже через годину його знайшли без свідомості.

Про це пише "Euroradio".

"Увечері 6-го червня Руслан вийшов від сестри. Поруч з будинком зайшов до шинку. На годиннику було 22:28. О 22:30 він звідти вийшов, випивши на барі келих. Є відеозапис його перебування в барі. На відео видно, як до Руслана підходить людина, яка досі сиділа за сусіднім столиком поруч з трьома друзями. Руслан йому кивнув і вийшов. О 23:30 Руслана привезли в реанімацію. Хто і де його знайшов – незрозуміло", - розповідав Калмиков.

А ось сестра Руслана Владико зазначила, що гітарист при собі мав барсетку, в якій були гроші, банківські картки та мобільний телефон. Однак у лікарню музиканта доставили без речей.

Також продюсер "Ляпис Трубецкого" повідомив, що наразі музикант знаходиться на штучній вентиляції легенів, а після госпіталізації у лікарню йому відразу зробили операцію.

Як повідомляє керівник пресслужби Слідчого комітету Сергій Кабаковіч, що за фактом отримання Русланом Владико тілесних ушкоджень порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, нещодавно з коми вийшов продюсер гурту "На-На" Барі Алібасов. Син артиста навіть опублікував перше селфі з ним та прокоментував стан здоров'я зірки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції