Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік часто сидить з дітьми, поки Глюкоза співає.

Співачка Глюкоза, ще відома як Наталя Чистякова-Іонова, в інтерв'ю виданню 7 дней розповіла про те, як обожнює свого чоловіка, а також про кумедні випадки з життя, повязані з їх спільними маленькими діточками.

"Доньці Ліді зараз шість, Вірі - два. Ліда займається бальними танцями, грає на піаніно, вчить англійську. Нещодавно вперше взяла її на свій концерт. Донька сиділа в залі з великими очима, постійно поверталася до глядачів на сусідніх кріслах, питала: "Ви знаєте , що це моя мама?"- поділилася Глюкоза.

А повернувшись додому, Ліда заявила, що  визначилася з майбутньою професією.

"Мам, коли ти помреш, я стану Глюкозою", - посміялася співачка, а потім зрозуміла , що неймовірно горда і значить, не даремно розривається між будинком і роботою.

Також Наталя зізналася, що неабияк вдячна за домопогу по господарству чоловікові, який не дорікає їй у тому, що вона гастролює, залишивши дітей на нього.

"Одного разу повертаюся додому і застаю картину: Чистяков змінює молодшій доньці памперс, змащує попку кремом. У такі моменти дивлюся на нього і думаю: "Саша, я тебе не варта" До речі, перше слово у обох дочок було "тато". Саша буквально світився від щастя", - розповіла Глюкоза.

Нагадаємо, ведуча російського шоу "Сделка" Ксюша Собчак попросила співачку Глюкозу продемонструвати її фізичні навики.
Вона повідомила, що знає про спеціальну акцію московського метрополітену напередодні Олімпіади в Сочі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції