Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Годі говорити про Україну": Максим Галкін розкритикував російське ТБ і поглузував з Путіна

Запис концерту гумориста потрапив до Мережі.

Російський гуморист і шоумен Максим Галкін, який показав п'яненьких Пугачову та Вайкуле, які напилися у Юрмалі, розкритикував російське телебачення та поглузував із самого Володимира Путіна, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Запис концерту гумориста  в російському Новосибірську потрапив до Мережі. Зі сцени гуморист говорить про цензуру на російському телебаченні та скаржиться на постійні новини з України:

"Мене так це дістало, я ж не в Україні живу, що ви мені весь час про неї розповідаєте, ви про нас розкажіть. Таке враження, що у нас все налагодилося і залишилося тільки ось українцям допомогти", - сказав Максим.

Відео Годі говорити про Україну: гуморист Максим Галкін розкритикував російське телебачення на своєму концерті

Російський гуморист і шоумен Максим Галкін розкритикував російське телебачення та поглузував із Володимира Путіна. Запис концерту гумориста потрапив у мережу. Кілька найцікавіших шматочків – дивіться просто зараз. 

Годі говорити про Україну: гуморист Максим Галкін розкритикував російське телебачення на своєму концерті

Галкін додає, що російське телебачення повернулося в радянські часи, в негативному сенсі цього слова:

"Нам не дають часу обмізкувати, нам розжовують, одразу говорять: "Так, це вороги". Поки що хоча б на концертах можна говорити що хочеш. Я тому і не прошу ці звання ось це все, тому що так є можливість їх всіх обісрати...", - продовжив Галкін.

Дісталося від Галкіна і російському президенту, якого гуморист за багаторічне перебування на посту називає царем:

"У нас народилося вже ціле покоління людей, які отримали освіту і вже вони самі народили. І все це було за Путіна, вони навіть не знають, що був якийсь інший президент, вони думають, що це не посада, сама посада так називається – Путін. Не знімайте, не шийте мені справу, мені ще до Москви повертатися", - попросив гуморист глядачів.

Концерт Галкіна в Новосибірську відбувся ще місяць тому, але відео набуло розголосу лише зараз. Його подивилися вже понад пів мільйона разів, щоправда можливість коментувати запис авторка ролика відімкнула.

Нагадаємо, у вересні діти Максима Галкіна і Алли Пугачової зворушливо привітали матір у свій день народження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції