"Голі фото жінок і його": Олена Войченко розповіла про зради Остапчука та нову дівчину екса

"Голі фото жінок і його": Олена Войченко розповіла про зради Остапчука та нову дівчину екса

Олена Войченко також зізналася, що Володимир заборгував чималеньку суму її рідним.

Колишня дружина українського шоумена Володимира Остапчука Олена Войченко відверто розповіла про зради колишнього.

Так, в інтерв’ю Анні Оліцькій екскохана ведучого, яка вперше дізналася про походеньки Володимира 2017 року, пригадала, як Остапчук залишив їй свій старий телефон, у якому були компрометуючі знімки та листування.

Коли Евану було трохи більше пів року, Вова віддав мені свій старий телефон, щоб я ним користувалася. В галереї він залишив фотографії, скріншоти, переписки з іншими трьома жінками. Там були голі знімки жінок, його, обговорення їхніх зустрічей, планування спільних поїздок за кордон. У нього були жінки і в інших країнах, де він працював ведучим.
розповіла Войченко
Володимир Остапчук з ексдружиною
instagram.com/olenavoychenko
Володимир Остапчук і Олена Войченко

Також Олена пригадала, як під час участі ексчоловіка в "Танцях з зірками" в ефірі показали його промову про сімейні цінності, де ведучий зізнався Войченко у коханні. Жінка розповіла, що в той момент Остапчук уже зустрічався із Христиною Горняк. За її словами, Володимир просив дружину не говорити про їхній розрив до закінчення проєкту, бо боявся, що йому це нашкодить.

Показували наше весілля, ці смішні фото… В цей час він уже був у стосунках з цією дівчиною, вони вже літали до Парижа. Це дуже смішно, тому що він їздив до неї в квартиру та розраховувався моєю кредитною карткою за Uber. Я все розумію, але давай не розраховуватися моєю карткою за таксі після того, як ти їдеш вночі від дівчини.
прокоментувала Олена

Крім того, колишня дружина Остапчука розповіла, що має з новою обраницею екса Христиною Горняк спільних знайомих.

Я вважаю, що вони - хороша пара. Правда. Те, що я знаю від спільних знайомих, мені каже про те, що Володимирові буде складно образити Христину, з усіма його талантами та можливостями в цьому процесі. Просто тому, що це буде складно зробити.
зауважила Войченко
Володимир Остапчук з коханою_2
jetsetter.ua
Володимир Остапчук і Христина Горняк

В інтерв'ю Олена Войченко розповіла і про борги, які Володимир Остапчук брав у її родичів, купуючи квартиру та автомобіль Jaguar за 40 тисяч доларів, на якому й досі їздить. За словами ексдружини ведучого, їй самій довелося погасити заборгованість.

Не оминула увагою Войченко і офіційне представлення нової коханої Остапчука у день народження Олени. Жінка переконана що ведучий намагається на неї тиснути.

Він намагається всіляко на мене тиснути! Сам факт експертизи або офіційне представлення нової дівчини в мій день народження. Це було спеціально. Він намагається мене вколоти, вибити з колії. За що? Напевно, за те, що не оцінила, що не терпіла.
прокоментувала Войченко

Нагадаємо, Володимир Остапчук розлучився з Оленою Войченко у березні цього року після 14-річних стосунків. У пари є двоє дітей, 6-річна дочка Емілія та дворічний син Еван-Олександр.

В травні Остапчук розсекретив нову кохану. Нею стала нотаріусиня Христина Горняк.

Також стало відомо, що ведучий подав запит до опікунської служби на психологічну експертизу його колишньої Олени Войченко. Жінка заявила, що не може відмовитись від її проходження.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів