Голлівудська акторка заявила про подвійне зґвалтування Вайнштейном

Пас де ла Уерта згадала, як продюсер її домагався.

Американська акторка Пас де ла Уерта, відома за грою у фільмах "Вхід в порожнечу" та "Поспішай кохати", стала наступною, хто розповів про сексуальні домагання з боку кіномагната Гарві Вайнштейна.

За словами зірки, продюсер її двічі зґвалтував. Вперше це сталося 2010-го року. Вайнштейн та де ла Уерта зустрілися під час однієї з вечірок.

Кіномагнат запропонував акторці підвезти її додому, оскільки вони мешкали за сусідством. Продюсер наполіг на тому, щоб вони з Пас випили у неї вдома, де потім зґвалтував її.

"Він кинув мене на ліжко, розстебнув штани, і все це сталося абсолютно раптово", - зізналася Пас де ла Уерта, пише CBS News.

Після цього Вайнштейн надзвонював акторці протягом місяця, а 23 грудня того ж року прийшов до неї додому. Пас розповіла, що впустила продюсера додому і він зґвалтував її вдруге. Вона пояснила, що на той момент була вкрай п'яна і не могла зайнятися "сексом за згодою".

Поліція Нью-Йорка вже почала розслідування за фактом звинувачень де ла Уерте.

Нагадаємо, тим часом Гарві Вайнштейн продовжує розплачуватися за свої вчинки. Так, друг продюсера, культовий режисер Квентін Тарантіно заявив, що відмовляється з ним працювати. До слова, Вайнштейн і Тарантіно були друзями протягом 25 років.

Залиште свій коментар