Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голлівудська акторка заявила про подвійне зґвалтування Вайнштейном

Пас де ла Уерта згадала, як продюсер її домагався.

Американська акторка Пас де ла Уерта, відома за грою у фільмах "Вхід в порожнечу" та "Поспішай кохати", стала наступною, хто розповів про сексуальні домагання з боку кіномагната Гарві Вайнштейна.

За словами зірки, продюсер її двічі зґвалтував. Вперше це сталося 2010-го року. Вайнштейн та де ла Уерта зустрілися під час однієї з вечірок.

Кіномагнат запропонував акторці підвезти її додому, оскільки вони мешкали за сусідством. Продюсер наполіг на тому, щоб вони з Пас випили у неї вдома, де потім зґвалтував її.

"Він кинув мене на ліжко, розстебнув штани, і все це сталося абсолютно раптово", - зізналася Пас де ла Уерта, пише CBS News.

Після цього Вайнштейн надзвонював акторці протягом місяця, а 23 грудня того ж року прийшов до неї додому. Пас розповіла, що впустила продюсера додому і він зґвалтував її вдруге. Вона пояснила, що на той момент була вкрай п'яна і не могла зайнятися "сексом за згодою".

Поліція Нью-Йорка вже почала розслідування за фактом звинувачень де ла Уерте.

Нагадаємо, тим часом Гарві Вайнштейн продовжує розплачуватися за свої вчинки. Так, друг продюсера, культовий режисер Квентін Тарантіно заявив, що відмовляється з ним працювати. До слова, Вайнштейн і Тарантіно були друзями протягом 25 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції