Голлівудська зірка Джейн Фонда розповіла про моторошне самогубство її матері у психлікарні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка страждала від біполярного розладу.

Голлівудська акторка Джейн Фонда, яка видалила ракову пухлину на обличчі, повідала моторошну історію про самогубство її матері.

У новому документальному фільмі HBO "Джейн Фонда у п'яти діях" зірка зізналася, що смерть її матері Френсіс Форд Сеймур 1950 року стала однією з визначальних подій у житті артистки.

Коли це сталося, Джейн було 12.

"Якщо ваші батьки не здатні на те, щоб виявляти свою любов, це дуже впливає на ваше самопочуття. У дитинстві ви думаєте, що це ваша провина, тому що дитина не може звинувачувати дорослого, оскільки залежить від них у всіх сенсах. Потрібно дуже багато часу, щоб подолати почуття провини", - сказала Фонда.

Про те, що сталося з мамою насправді, зірка дізналася набагато пізніше, прочитавши статтю у журналі. До цього батько акторки сказав їй, що мама померла від серцевого нападу.

Батьки Джейн Фонда
Getty Images
Батьки Джейн Фонда Генрі Фонда і Френсіс Форд Сеймур

Насправді ж, 42-річна жінка, яка страждала від біполярного розладу, перерізала собі горло у психлікарні.

Фонда отримала доступ до медичних записів і стала ретельно вивчати історію мами.

 "Коли я писала свої мемуари, я присвятила їх матері, тому що я дійсно хотіла її зрозуміти. Я ніколи насправді не знала її, тому що вона страждала від біполярного розладу. Але коли ви робите дослідження і починаєте все дізнаватися, ви починаєте співчувати цим людям і можете їх пробачити", - поділилася акторка.

Нагадаємо, у березні 2017-го Джейн Фонда приголомшила звісткою про своє зґвалтування у дитинстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції