Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голлівудські зірки постали проти Вайнштейна: Це зловживання владою повинно припинитися

Поведінку продюсера засудили Кейт Вінслет, Джессіка Честейн, Америка Феррера та інші знаменитості.

Після викривальної статті про американського продюсера Гарві Вайнштейна, якого звинуватили у сексуальних домаганнях, проти нього постало чимало зірок.

Так, поведінку продюсера осудили Кейт Вінслет, Джессіка Честейн, Америка Феррера, Джуліанна Мур та інші селебрітіс.

Кожен з них був приголомшений новиною і зауважив, що підтримує тих сміливих жінок, які наважилися розповісти про домагання Вайнштейна.

Слідом за Меріл Стріп, яка першою серед зірок виступила з офіційною заявою, де засудила продюсера, заговорила Кейт Вінслет. До слова, роль у фільмі "Читець", який продюсувала компанія Вайнштейна, принесла Вінслет "Оскар" 2009 року.

Кейт Вінслет

"Те, що ці жінки відкрито розповіли про огидні вчинки одного з найвпливовіших і добре відомих кінопродюсерів, - це неймовірно сміливо, хоча і приголомшує. Те, як Гарві Вайнштейн ставився до цих талановитих і залежних від нього молодих жінок, - це не те, як повинні ставитися до жінок в принципі будь-де, на будь-якій роботі. Це неприйнятно. Я не сумніваюся, що вчинки Гарві сильно травмували і продовжують залишатися дуже болісними для цих жінок. Я повністю на їхньому боці, захоплююся їхньою мужністю і повністю підтримую розслідування навколо людини, яка поводилася ганебно і огидно. Його поведінка однозначно ганебна, жахлива і в корені невірна"

Кейт Вінслет та Гарві Вайнштайн
Getty Images
Кейт Вінслет та Гарві Вайнштайн

Джессіка Честейн

"Мене попереджали про нього від самого початку. Ці історії були всюди. Заперечувати це тепер - сприяти тому, щоб це повторилося знову"

Джессіка Честейн та Гарві Вайнштайн
Getty Images
Джессіка Честейн та Гарві Вайнштайн

Америка Феррера:

"Це зловживання владою повинно припинитися, неважливо, наскільки агресор впливовий. Ми повинні публічно підтримати тих хоробрих жінок, які не побоялися публічно виступити проти нього".

 Гленн Клоуз

"Я сиджу тут засмучена, розуміючи, що так, багато років я чула незліченну кількість чуток про негідну поведінку Гарві Вайнштейна стосовно жінок. Я злюся, і не тільки на нього і цю мовчазну змову, що покриває його дії, але і на феномен "в кіно через ліжко", який досі є реальністю в нашому бізнесі і взагалі в світі: це жахливий тиск на жінку, коли впливовий і могутній негідник очікує сексуальних послуг в обмін на роботу".

Гленн Клоуз та Гарві Вайнштайн
Getty Images
 Гленн Клоуз та Гарві Вайнштайн

Джуліанна Мур

"Розповідь про сексуальні домагання і наругу - це страшно, і ці жінки нічого не виграли, зробивши це. Але завдяки їхній хоробрості ми як суспільство зможемо рушити далі. Підтримую Ешлі Джадд, Роуз Макгавен і інших"

Джуліанна Мур та Гарві Вайнштайн
Getty Images
Джуліанна Мур та Гарві Вайнштайн

Джордж Клуні

"Історія про те, що восьми жінкам платили за мовчання - я нічого про це не чув і не знаю когось, хто був би в курсі. Ситуація зайшла занадто далеко, неможливо миритися з нею. Що тут можна сказати, крім того, що це не прийнятно? Я знаю Гарві 20 років. Ми вечеряли разом, їздили на знімання, сперечалися один з одним. Але я можу сказати, що на моїх очах ніколи нічого такого не відбувалося – ніколи".

Джордж Клуні та Гарві Вайнштайн
Getty Images
Джордж Клуні та Гарві Вайнштайн

Нагадаємо, що днями газета The New York Times після проведення власного розслідування опублікувала матеріал, який викрив ганебну поведінку знаменитого американського кінопродюсера Гарві Вайнштейна стосовно жінок. Зокрема, у статті співробітники продюсера розповідають, що знають про його сексуальні домагання.

Газета також стверджує, що Вайнштейн уклав мирові угоди щонайменше із вісьмома жінками. За даними ЗМІ, однією із цих жінок була зірка серіалу "Зачаровані" Роуз Макгавен. Про сексуальні домагання з боку Вайнштейна заявила також акторка Ешлі Джадд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції