Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голлівудський актор Джонатан Ріс-Майєрс та його дружина втратили дитину

Сумну звістку повідомила кохана зірки.

У родині голлівудського актора Джонатана Ріса-Майєрса сталося горе. Джонатан та його дружина Мара Лейн втратили дитину.

Про це кохана зірки розповіла у своєму Instagram. Жінка наважилася на відвертість після того, як її чоловіка побачили у стані сильного алкогольного сп'яніння в аеропорту Дубліна.

Мара пояснила поведінку свого чоловіка тим, що він дуже болісно переживає трагедію у їхній родині.

"У нас сумні новини: ми з Джонатаном втратили нашу другу дитину. Ми дуже на неї чекали, особливо Джонатан, який подію сприйняв вкрай болісно. Зараз ми намагаємося впоратися з горем. Важко боротися з депресією, коли у тебе є проблеми і ти страждаєш від алкоголізму. Але Джонатан - найсильніша людина з усіх, кого я знаю. Свої проблеми і свій біль він перетворює в мистецтво. Я не знаю більше жодної людини, яка б пройшла через стільки ж, скільки і він, і при цьому зміг домогтися такого успіху", - написала Мара.

Також дружина Ріса-Майєрса додала, що наразі її чоловік має намір пройти курс лікування від алкогольної залежності. Щодо людей, які зробили світлини Джонатана напідпитку в аеропорті Дубліна, Мара сказала, що вони з чоловіком пробачають їм.

Пост дружини Джонатана Ріса-Майєрса
instagram.com/thelionandthelambchop

"Всім іншим хочу сказати наступне: мій чоловік - ірландець, який бореться з алкоголізмом і депресією і п'є в перервах між роботою, щоб заглушити біль від сумних новин. Люди, які зробили знімки мого чоловіка в аеропорту були неправі, але що вже тепер. Можливо, у них є сім'я, якій потрібні гроші, не знаю. Ми прощаємо вас", - підсумувала свій пост Мара.

Зауважимо, що 40-річний ірландський актор Джонатан Ріс-Майєрс вже багато років бореться з алкоголізмом. Від 2007-го року його не раз заарештовували за численні порушення, допущені ним у стані сп'яніння. Також актор проходив лікування в рехабі.

До слова, у Джонатана Ріса-Майєрса та Мари Лейн є син Вульф Ріс-Маєрс, який з'явився на світ 15 грудня 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції