Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голлівудський продюсер Вайнштейн звинуватив рідного брата в організації секс-скандалу проти нього

Екс-співвласник The Weinstein Company вважає, що таким чином брат хотів вижити його з компанії.

Голлівудський кінопродюсер Гарві Вайнштейн, якого чимало зірок звинуватили у сексуальних домаганнях, звинуватив рідного брата Боба в організації секс-скандалу проти нього.

Співзасновник Miramax Films та екс-співвласник The Weinstein Company заявив, що саме брат "передав чутки" в The New York Times, яка першою опублікувала статтю про сексуальні домагання продюсера.

Таким чином, вважає Вайнштейн, Боб хотів прибрати його з компанії The Weinstein Company, яку вони вдвох заснували, що й сталося.

Боб Вайнштейн
Getty Images
Боб Вайнштейн

Боб Вайнштейн, своєю чергою, назвав Гарві "дуже хворою людиною" і додав, що неодноразово просив брата звернутися за професійною допомогою, повідомляє TMZ.

"Він зарекомендував себе як брехун світового класу і тепер замість того, щоб звернутися по допомогу, він намагається звинуватити інших. Його твердження категорично неправдиві від А до Я. Я молюся, аби він отримав допомогу, якої так потребує. Я гадаю, що за всіма цими історіями він намагається відвернути увагу від власної неспроможності отримати допомогу", - прокоментував Боб.

Нагадаємо, що від продюсера Вайнштейна пішла дружина через секс-скандал. 65-річний Вайнштейн і 41-річна Чепмен одружилися у 2007 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції