Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голлівудського актора Стівена Сігала звинуватили у зґвалтуванні

Поліція розслідує ще один інцидент щодо знаменитості.

Жінки продовжують звинувачувати голлівудського актора Стівена Сігала у сексуальних домаганнях.

Цього разу на зірку пожалілася Реджина Саймонс. Жінка заявила, що Сігал не лише домагався її, а зґвалтував.

За словами Реджини, інцидент стався 1993 року, коли вона працювала в масовці на зніманнях фільму "У смертельній небезпеці", пише видання The Wrap.

Стівен Сігал запросив Саймонс на вечірку до свого дому в Беверлі-Гіллс. Однак, коли Саймонс туди приїхала, нікого, крім актора, в будинку не було. Після цього, продовжує Реджина, Сігал замкнув двері і зґвалтував її. На момент злочину Саймонс було 18 років, і вона не була "сексуально активною".

Окрім Саймонс, у домаганнях Сігала звинуватила колишня голландська модель Фавіола Дедіс. Вона подала заяву на актора в департамент поліції Лос-Анджелеса. Вона стверджує, що Сігал грубо до неї чіплявся 2002 року на пробах до фільму про Чингісхана, який згодом так і не був знятий.

Стівен Сігал ці звинувачення поки ніяк не прокоментував.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня 2017-го журналістки і акторка звинуватили Стівена Сігала в домаганнях. Тоді на заяви жінок актор відреагував нецензурною лайкою. Згодом ще одна жінка розповіла, як актор до неї чіплявся. Зірка серіалу "Гарна дружина" Джуліанна Маргуліс згадала, як 1989-го року Сігал через кастинг-директора запросив її в свій номер пізно ввечері. Через тиждень про сексуальні домагання Стівена Сігала заявили зірка Playboy і ще одна акторка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції