Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голомоза Сельма Блер розповіла, як почувається після курсу хіміотерапії

Акторка поскаржилася на наслідки інтенсивного лікування розсіяного склерозу.

Відома американська акторка, зірка стрічки "Жорстокі ігри" Сельма Блер, яка нещодавно закінчила курс хіміотерапії, до якої вдалася задля лікування розсіяного склерозу, розповіла, як наразі почувається.

На своїй сторінці в Instagram 47-річна зірка опублікувала знімки, на яких позує голомозою та поскаржилася на наслідки курсу інтенсивного лікування.

Сельма Блер
instagram.com/selmablair

"Після хіміотерапії і великих доз преднізолону у мене не виходить сфокусувати погляд, мені важко розмовляти телефоном, спілкуватися з друзями у соціальних мережах. Починається паніка. Так тепер буде завжди? Як мені потрапити на прийом до лікаря? Як працювати і писати, коли я нічого не бачу і так боляче? Однак під лавиною різних сумнівів є надія, що все буде добре", - зізналася Блер.

Сельма Блер
instagram.com/selmablair

Також акторка зазначила, що друзі, члени сім'ї та шанувальники неабияк підтримують її. Сельма зізналася, що улюблений восьмирічний син Артур надає їй сил. Також Блер повідомила, що джерелом натхнення для неї залишається модний одяг.

Нагадаємо, вже майже рік, як Сельма Блер повідомила, що страждає на розсіяний склероз. Однак зірка стрічки "Хеллбой" не здається і веде активну боротьбу зі страшною хворобою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції