Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Владислава Смаляна виконала композицію артистки "Твої гріхи".

Минулої неділі, 12 листопада, о 21:00 відбувся другий ефір четвертого сезону дитячого вокального проекту "Голос.Діти".

Вже другий ефір поспіль талановиті учасники "Голосу. Діти-4" вражають зіркових тренерів своїми вокальними здібностями.

Так, минулого вечора справжня боротьба розгорнулась за 14-річного Олександра Міньонка з Києва. 

Цікаво, що Саша родом з Білорусі, але нещодавно сім’я талановитого співака переїхала до української столиці: батьки хлопця бачать у нашій країні більше перспектив для співочої кар’єри сина. Своїм виконанням хіта Bruno Mars  "Grenade" Саша розвернув одразу три тренерських крісла, але обрав команду групи "Время и Стекло".

13-річна Касинія Бойко з Чорноморську у другому випуску "сліпих прослуховувань" виконала пісню тренера проекту Наталі Могилевської "Вільний птах". Дівчина розвернула крісло MONATIK, а Наталя, у відповідь на чуттєве виконання, не змогла стримати емоцій та відверто розповіла історію створення свого хіта:

"Я завжди дуже хвилююсь, коли виконують мої пісні. У програмі "Шанс" був хлопчина, Петро Дмитриченко, який присвятив мені неймовірну пісню "Я божеволію без тебе". Вона мені настільки сподобалась, що я захотіла у відповідь написати щось дуже яскраве українською мовою", - поділилась Наталя. Своєю чергою, Надя Дорофєєва ледь стримувала емоції, сидячи у червоному кріслі, адже, як виявилось, приймала участь у тій самій програмі:

"Наталю, не знаю, чи пам’ятаєте ви, але того дня Петя Дмитриченко співав проти мене", - зізналась Надя.

14-річна Єлизавета Яковенко з Луцька виконала пісню шотландської співачки Annie Lennox "I put a spell on you". Дівчинка вразила зіркових тренерів з перших нот виконанням пісні, адже має найнижчий голос в історії проекту - альт, та стала учасницею команди Наталі Могилевської. Окрім того, своїм талантом Ліза змогла помирити Надю та Позитива, які перед цим сіли на різні червоні крісла:

"Ми ніколи в житті не чули такого голосу. Він трапляється один раз на десять тисяч років. Це неймовірно", - сказала Надя Дорофєєва.

13-річна Владислава Смаляна приголомшила суддів виконанням композиції Тіни Кароль "Твої гріхи". Голос дівчинки настільки подібний до вокалу зіркової виконавиці, що Наталя Могилевська подумала, що це Тіна прийшла на проект, аби розіграти суддів. До Владислави розвернулися MONATIK та "Время и Стекло". Та дівчина пішла до команди Дмитра Монатіка.

Також недільного вечора серця зіркових тренерів полонила маленька фанатка легендарної джазової співачки Елли Фіцджеральд 10-річна Марія Єрмакова з Мінську, яка мріє стати справжньою "мамою джазу". На сцені "Голосу. Діти-4" Маша виконала культову пісню "Summertime" та потрапила до команди Наталі Могилевської.

Таким чином, у другому випуску найбільша кількість учасників потрапила до команди гурту "Время и Стекло": Олександр Міньонок, Орест Макаренко, Вероніка Чорна та Єгор Горлов. Тим часом,  команда MONATIK поповнилась дівчатами Касинією Бойко та Владиславою Смаляною. А Наталя Могилевська стала зірковим тренером Марії Єрмакової, Анни Калюжної та Лізи Яковенко. Так, у команді "Время и Стекло" залишилось 5 вільних місць, у MONATIK – 7, у Наталі Могилевської – 4.

Залиште свій коментар

Вибір редакції