Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-10": 17-річна бодіпозитивістка з Грузії неабияк запалила сцену проєкту

"Голос країни-10": 17-річна бодіпозитивістка з Грузії неабияк запалила сцену проєкту

Маріам Жорданія виконала пісню Son of a Preacher Man.

Під час п’ятого ефіру вокального шоу "Голос країни -10" за увагу тренерів боролася бодіпозитивіска з Грузії Маріам Жорданія.

17-річна вокалістка співає з раннього дитинства, але постійно чує несхвальні коментарі щодо своєї зовнішності, тому на проєкт вона прийшла довести, що зовнішній вигляд не найголовніше.

"Попри те який вигляд ми маємо, ми повинні сприймати себе такими якими ми є", - заявила дівчина у своєму відеощоденнику.

На сцені "Голосу країни -10" Маріам емоційно виконала пісню британської співачки Дасті Спрінгфілд Son of a Preacher Man.

Своїм виступом вона змогла розвернути до себе крісла Потапа з Настею та Тіни Кароль, яка навіть вийшла до неї на сцену  і танцювала поруч.

"Ми повернулися, тому що у вас просто нереальний голос. Щось є всередині тебе таке особливе. А коли ми повернулися ще й побачили вас, ти просто неймовірна", - відзначила Настя.

"Я з першої ноти зрозуміла, що це всесвіт. В вашому голосі є сила, сила нації, грузинської нації. Ти дуже чиста людина і вільна. Це в тобі заразливо. Ти прекрасна вокалістка. Я дуже хочу щоб ти опинилася в моїй команді", - заявила Кароль.

Плейлист 13 відео Голос країни

На каналі "1+1" розпочався 10-й, ювілейний сезон вокального проєкту "Голос країни". Цього разу тренерські крісла головного співочого шоу країни посіли зіркове подружжя Потап і Настя Каменських, Тіна Кароль та мультиартист MONATIK. Ім'я переможця шоу стане відомо у квітні.

Голос країни

Маріам своєю чергою зауважила, що для неї вибір є дуже важливим і пішла в команду Потапа та Насті Каменських.

Нагадаємо, у п'ятому ефірі своїм виступом суддів приголомшила 16-річна учасниця Зоряна Атлас, яка пів року тому пережила інсульт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції