Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-10": 27-річна харків’янка неабияк запалила сцену шоу та розвернула усіх тренерів

Мєлєн Пасса виконала популярний трек Sing It Back.

Щойно відгримів шостий ефір ювілейного сезону "Голосу країни-10".

Останньою на сцену вокального проєкту вийшла 27-річна харків’янка Мєлєн Пасса. Дівчина має свій гурт, втім, мріє про сольну кар’єру.

"Як і будь-який музикант, який йде на "Голос", я хочу розвиватися та зрозуміти для себе, на що здатна та чи взагалі цікава людям. У мене є свій гурт MELEN PASSA Band. Нам уже п’ять років і ми граємо кавери. Мені це дуже подобається, але я втомилася ходити по колу і я, всетаки, хочу робити свою музику. Мені дуже важливо потрапити до команди, аби попрацювати із професіоналами. Цей досвід для мене життєво необхідний, аби реалізуватися, як співачка", – поділилася Мєлєн.

Учасниця "сліпих прослуховувань" виконала популярний трек Sing It Back гурту Moloko.

Своїм вокалом Пасса змогла розвернути до себе усі тренерські крісла. Глядачі у залі невпинно  скандували "Молодець". За учасницю розгорілася запекла боротьба між тренерами шоу. Більше того, MONATIK впізнав співачку. Артист був на концерті її гурту, коли відпочивав у Туреччині.

"Я вас пам’ятаю. Після концерту я ще шукав про вас інформацію у Мережі. Спершу здалося, що це іноземні артисти, а потім виявилося, що наші. Ви мені дуже подобаєтеся, я відчуваю, що ви моя людина. Я дуже хотів би з вами попрацювати. У мене останнє місце і це вагомий аргумент, але не головний. Головний аргумент те, що у вас надзвичайний голос", – зізнався зірковий тренер.

"Ми взагалі набрали з ПТП команду. Те, що ми натиснули на кнопку говорить про те, що ви нам дуже подобаєтеся", – прокоментувала Настя Каменських.

"Для нас сьогодні ви – перлина, окраса шоу. Ваша музика необхідна цьому світу, повірте мені. Якщо ви щиро її віддаватимете – вона завжди буде потрібна. І мені у тому числі, я буду із захопленням слухати", – поділилася Тіна Кароль.

Плейлист 13 відео Голос країни

На каналі "1+1" розпочався 10-й, ювілейний сезон вокального проєкту "Голос країни". Цього разу тренерські крісла головного співочого шоу країни посіли зіркове подружжя Потап і Настя Каменських, Тіна Кароль та мультиартист MONATIK. Ім'я переможця шоу стане відомо у квітні.

Голос країни

"Ви безумовно талановита артистка. У вас є щось особливе. Якщо будете у моїй команді, я точно знаю, над чим там треба попрацювати", – прокоментував Дан Балан.

Втім, співачка продовжить боротьбу у шоу разом із MONATIK. Мєлєн стала останньою учасницею у команді тренера.

Нагадаємо, на сцені "Голосу країни" виступила супергротескна дрег-королева.

Залиште свій коментар

Вибір редакції