"Голос країни-10": фанатка Тіни Кароль зворушила тренерів своїм чуттєвим виступом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Голос країни-10": фанатка Тіни Кароль зворушила тренерів своїм чуттєвим виступом

пресслужба каналу "1+1"

Анна Трубецька закрила команду Тіни Кароль.

Щойно у останньому ефірі сліпих прослуховувань на "Голосі країни-10" своїм виступом приголомшила 20-річна Ганна Трубецька з Білорусії.

За словами дічнини вона є прихильницею Тіни Кароль та мріє мріє повторити її творчий шлях .

Для сліпих прослуховувань Ганна обрала пісню "Полюс притяжения", виконанням якої змогла розвернути до себе крісла всіх тренерів.

Примітно, що настя Каменських ще до того, як побачила Ганну впізнала її голос, оскільки працювала з нею в іншому талант-шоу. А Тіна Кароль власене зазначила, що Ганна виконала пісню краще неї.

"Мені є що вам сказати. Ми одна одну наповнюємо, ви щось черпнете у мене, я частинку черпну у вас. Від цього ви станете багатшою і зробите наш світ добрішим.

Однак, хоч вибір тренера був вірогідним однак Ганна хотіла послухати коментар і MONATIK.

"Я не міг не повернутися, у вас приголомшливий голос. Я знаю, що у Тіни не закрита команда і звісно, коли ви співаєте пісню тренера, ти інтуітивно розумієш, хто і куди йде. Звісно, я не проти, щоб ви стали екстраучасником моєї команди", - зазначив мультиартист.

Але все ж таки в результаті дівчина обрала команду своєї кумирки і стала останньою її учаницею. 

Нагадаємо, окрім Тіни Кароль свою команду закрив і Дан Балан, останнім учасником якої став переможець проєкту "Голос. Діти-2" Роман Сасанчин. 17-річний юнак виконав пісню Алессандро Сафіни Luna tu та розвернув крісла одразу всіх тренерів, які побачивши його були неабияк здивовані. 

Наступна публікація