Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-10": на сцені шоу виступив фермер, який у минулому був травесті-дівою Урсулою

Артем Семенов виконав пісню "Лебединая верность".

Щойно на каналі "1+1" розпочався четвертий етап сліпих прослуховувань ювілейного сезону "Голосу країни-10".

Так, одним із найяскравіших учасників сліпих прослуховувань  став 33-річний Артем Семенов. Хлопець почав займатися вокалом з дитинства, кілька років співав у дуеті DejaVu, а потім почав виступати сольно в образі травесті-діви під псевдонімом Урсула, від якого згодом відмовився. Останні кілька років Артем займається господарською діяльністю, має велику ферму та власноруч виготовляє молочну продукцію.

На проєкт Семенов прийшов, аби знову заявити про себе: "Слава проходить. Депресії були. Я сумую за концертами та за глядачами. Творчій людині завжди хочеться бути почутою, я готовий до експерименту та відродження на "Голосі країни".

Для "сліпих прослуховувань" Артем підготував пісню Євгенія Мартинова "Лебединая верность".

Артем неймовірно емоційно заспівав композицію, після чого весь зал глядачів аплодував йому стоячи та скандував: "Молодець". Хлопець своїм виконанням розгорнув до себе одразу двох тренерів Тіну Кароль та Потапа з Настею Каменських. MONATIK та NK зізналися, що пам’ятають Артема, як травесті-діву.

"Ми з Настею відкриваємо двері. Хочете повернутися на сцену – йдіть до нас у команду", – заявив Потап. "Артеме, ви співаєте божественно. Я дуже здивована, що розвернулося тільки два крісла. Таких, як ви – одиниці", – додала Настя.

"Я не знайома з вами до цього, не дивилася шоу, ви для мене нова людина. Хотілося б побачити як ви співаєте, який це має вигляд. Чесно скажу, незвично. Прийшов той час, коли треба обнулити все і знайти свій шлях. Я люблю людей, які кидають собі виклик. Якщо ви ризикова людина – вам до мене", – повідомила Тіна Кароль.

У результаті Артем обрав своєю тренеркою Тіну Кароль.

Плейлист 12 відео Голос країни

На каналі "1+1" розпочався 10-й, ювілейний сезон вокального проєкту "Голос країни". Цього разу тренерські крісла головного співочого шоу країни посіли зіркове подружжя Потап і Настя Каменських, Тіна Кароль та мультиартист MONATIK. Ім'я переможця шоу стане відомо у квітні.

Голос країни

Нагадаємо, у четвертому ефірі приголомшив вокальними здібностями сценарист "Голосу країни".

Залиште свій коментар

Вибір редакції