Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни -10": на сцені виступила учасниця, яка пів року тому пережила інсульт

16-річна Зоряна Атлас розвернула до себе усі тренерські крісла.

Щойно у п’ятому ефірі "Голосу країни -10", який присвячений коханню, за увагу тренерів боролася 16-річна учасниця Зоряна Атлас з Києва.

За словами дівчини, вона пів року тому пережила інсульт.

"Лікарі мені сказали, що я взагалі не зможу співати, бо це велике навантаження на судини, але я не можу уявити це, бо музика – це сенс мого життя", - зауважила Зоряна.

Учасниця чуттєво заспівала пісню Andra Day під назвою Rise up.

Майже одразу після початку виконання до дівчини розвернувся Дан Балан, а наприкінці вже усі тренерські крісла були розвернуті до юної виконавиці.

"Ми з Олексієм хотіли б запросити тебе до себе у команду, оскільки ми теж сильні люди, ми теж багато чого пережили. Ми взагалі на проєкті не тільки, щоб перемогти, а й щоб допомагати людям", - зауважила Настя Каменських.

"Слухала ваш вокал, слухала як сповідуєтесь у пісні. Потрошечки набирала, набирала і в кінці з’явились крила. Я тебе обіймаю, бажаю тобі успіху і чекаю в своїй команді", - заявила Тіна Кароль.

"Я також запрошую вас до команди MONATIK. Я згадав Данелію Тулєшову, яка також співала цю пісню і ми разом перемогли у "Голосі. Діти", - запросив до себе MONATIK.

Плейлист 13 відео Голос країни

На каналі "1+1" розпочався 10-й, ювілейний сезон вокального проєкту "Голос країни". Цього разу тренерські крісла головного співочого шоу країни посіли зіркове подружжя Потап і Настя Каменських, Тіна Кароль та мультиартист MONATIK. Ім'я переможця шоу стане відомо у квітні.

Голос країни

"Коли мова йде про битву, іноді  хтось може бути не щирим до кінця. Я зараз чув усі ці "ти супер" і мені здалося, що ти вже Вітні Г’юстон просто. У тебе є потенціал, в тобі є родзинка. Але роботи багато ще є. Починаючи від того, щоб ти вірила в себе, щоб знайти свою дорогу, свій саунд. Тому компліменти – це одне, а серце завжди підказує, що треба  по-справжньому", - відзначив Балан.

Зоряні надзвичайно складно було робити вибір, але зрештою вона надала перевагу команді MONATIK.

Нагадаємо, минулого ефіру на проекті з'явився шоумен Володимир Остапчук, який здивував тренерів виконанням репу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції