Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-10": прибиральниця цирку розвернула усі крісла хітом легендарного гурту t.A.T.u.

Ася Хорошун виконала трек "Нас не догонят".

У неділю, 9 лютого, на телеканалі "1+1" відбувся четвертий випуск вокального проєкту "Голос країни-10".

Так, цього разу однією з перших випробувала свої сили на "сліпих прослуховуваннях" 24-річна Ася Хорошун з Переяслав-Хмельницького. Дівчина працює прибиральницею за тваринами в цирку.

"Для того, щоб займатися музикою, мені потрібні гроші, тому я працюю на багатьох роботах, і одна з них – прибиральниця в цирку. Я допомагаю дивитися за тваринками, годувати їх та прибирати їхні клітки.  Згодом я зрозуміла, що сучасний цирк – він може і має бути без тварин. Я пишу свої пісні. У мене є мій голос і моя маленька мрія, відчуваю, що на "Голосі країни" моя зірка може засяяти", – поділилася Ася.

Для вокального проєкту дівчина обрала пісню гурту t.A.T.u. "Нас не догонят".

Своїм співом Ася зуміла розвернути усі крісла тренерів. "Ася приїхала, заспівала і порвала усіх", – прокоментував виступ учасниці MONATIK.

"Дуже дякую за вибір пісні. Усі фанатіли від t.A.T.u. Мені здається, що ця пісня вперше звучить на "Голосі", – зауважила Настя Каменських.

"Ти така справжня. Ти живеш музикою, у тебе є серце, я це відчуваю", – поділився Dan Balan.

"У тебе унікальний тембр. Треба дуже обережно до нього підійти і зробити з цього цукерку – це зможу зробити я, точно! Ти, напевно, пишеш пісні? Я це відчуваю і в тебе є хіт, повір мені,  ти – нова зірка. Я хочу тебе у свою команду", – поборолася Тіна Кароль. Втім, Ася Хорошун обрала команду MONATIK.

Плейлист 11 відео Голос країни

На каналі "1+1" розпочався 10-й, ювілейний сезон вокального проєкту "Голос країни". Цього разу тренерські крісла головного співочого шоу країни посіли зіркове подружжя Потап і Настя Каменських, Тіна Кароль та мультиартист MONATIK. Ім'я переможця шоу стане відомо у квітні.

Голос країни

Нагадаємо, про те, як минув третій ефір "сліпих прослуховувань" проєкту "Голос країни" дивіться у нашому матеріалі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції