Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-10": сценарист цього проєкту приголомшив вокальними здібностями

Юрій Самовілов виконав хіт Englishman in New-York.

Під час четвертого ефіру "Голосу країни-10" на сцені заспівав сценарист вокального проєкту.

27-річний Юрій Самовілов тривалий час працював сценаристом розважальних проєктів  "Танці з зірками" та "Голос країни". Свого часу хлопець працював охоронцем, офіціантом, роздавав листівки і завжди писав пісні. Чотири роки тому Юрій приходив на кастинг "Голосу", втім не пройшов далі. Хлопець вирішив спробувати свої сили на десятому ювілейному сезоні.

"Я проводжав на сцену "Голосу країни" сотні людей. Ти завжди дивишся, як люди виходять, як вони переживають, і думаєш про те, що ти міг бути на їхньому місці. Я бачив цю сцену тисячі разів, але весь час її обходив.  Зараз мені доля дала дуже великий шанс змінити все, і хочеться цю можливість не впустити, а використати на максимум", – зізнався сценарист.

На сцені Юрій виконав легендарний хіт Стінга Englishman in New-York.

Своїм вокалом Юрій розвернув до себе три червоні тренерські крісла. Захоплені глядачі невпинно скандували: "Молодець".

"Який крутий тембр. Я подумав, що на сцені дуже досвідчений вокаліст", – поділився MONATIK.

Перш ніж поборотися за учасника Потап запитав, чи є сценарій у "Голосі країни". "Кожна людина – сценарист. Моя професія так і називається, тому що ми ці історії записуємо, допомагаємо людям їх розповісти. Це надзвичайне шоу та команда", – повідомив виконавець.

Підтримати Юрія прийшла уся команда "Голосу". Їх запросили на сцену та подякували за проєкт.

Врешті учасник обрав команду Тіни Кароль, оскільки, трішки боїться її: "Хочу скористатися порадою друга Даніеля Салема, який казав, що треба обіймати кактус. Люблю Тіну Кароль, але боюся її, тому хочу піти саме до неї у команду".

Плейлист 12 відео Голос країни

На каналі "1+1" розпочався 10-й, ювілейний сезон вокального проєкту "Голос країни". Цього разу тренерські крісла головного співочого шоу країни посіли зіркове подружжя Потап і Настя Каменських, Тіна Кароль та мультиартист MONATIK. Ім'я переможця шоу стане відомо у квітні.

Голос країни

Нагадаємо, у четвертому ефірі розвернула усі крісла прибиральниця цирку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції