Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-10": суперфіналістка четвертого сезону розчулила тренерів до сліз чуттєвим виступом

Ольга Мельник посіла третє місце в "Голосі країни-4".

У першому ефірі десятого ювілейного сезону "Голосу країни" під час сліпих прослуховувань свої сили вирішила спробувати 24-річна Ольга Мельник з Вінниці.

Дівчина 6 років тому потрапила у суперфінал "Голосу країни-4" у команді Сергія Лазарєва. Однак тоді, на жаль, вона через стан здоров'я не змогла використати свій шанс, хоча їй і пропонували безліч контрактів. Тому наразі Ольга вирішила вдруге почати все спочатку і прийшла на "Голос країни".

Для "сліпих прослуховувань" учасниця обрала ліричну композицію популярної виконавиці Біллі Айліш. Ольга неймовірно чуттєво виконала пісню Lovely, якою розчулила до сліз, як тренрів так і глядачів у залі.

За проникливий виступ дівчині, яка розвернула до себе усі тренерські крісла, аплодували стоячи. За Ольгу  між суддями розгорілася неабияка боротьба.

"Я коли прийшов у цей проєкт мій найголовнійший інтерес був знайти реальні таланти, яким би я міг писати, продюсувати. Я ніколи не використовував якийсь козир для битви. В будь якому випадку у мене вже є пісня, готова. Ти мене дуже зачепила, я хочу писати для тебе пісні", - запропонував Ользі Dan Balan.

"Надзвичайний виступ і мені просто цікаво, як ви вирішили нову вийти на цю сцену, набралися сміливості, до якої дуже складно прийти", - запитав MONATIK у учасниці. На що дівчина відповіла, що їй запропонував спробувати вдруге свої сили продюсер шоу.

"Ви приклад для мільйонів, хто зневірився в собі. Я пишаюся вами як особистістю. Я в захоплені від вашого виступу. Наскільки це поєднана душа з голосом, з рухами, з відчуттям атмосфери тут і це для мене було найголовнішим признаком того, що треба боротися за вас", - заявила Тіна.

"Якщо ви хочете бути щасливою, треба реалізуватися. Ми тут допомагаємо відкрити двері і допомагаємо реалізувати це. Ми запрошуємо тебе до своєї команди", - прокоментував виступ Ольги Потап.

Врешті, Ольга обрала свого тренера і пішла до команди Тіни Кароль.

Нагадаємо, у першому ефірі "сліпих прослуховувань" "Голосу країни-10" спробував свої сили учасник "Танців з зірками" та ведучий шоу "Одруження наосліп" Даніель Салем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції