Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-10": у шостому ефірі епатувала публіку супергротескна дрег-королева

Влада Штерн виконала арію із опери "Кармен".

Під час шостого вокального ефіру на сцену "Голосу країни" вийшов епатажний вокаліст.

Так, одним із найяскравіших учасників сліпих прослуховувань став 33-річний Володимир Мітєв. На сцену головної битви епохи учасник вийшов в образі дрег-королеви – це перевтілення чоловіка у супергротескний жіночий образ.

"У житті я Вова, але на сцені я дрег-королева Влада Штерн. В Україні такий найяскравіший приклад – Вєрка Сердючка. Дрег-королевою ми також можемо назвати Кончіту Вурст. Європейці ставляться до цього з величезним задоволенням, бо це завжди весело та незвично", – поділився артист.

Влада Штерн працювала у кращих кабаре Європи та брала участь у конкурсі Miss Europe Continental та потрапила до Топ-5 конкурсанток.

На сліпих прослуховуваннях гротескна співачка виконала арію із опери "Кармен". Публіка одразу ж шалено відреагувала на яскравого учасника. Втім, ніхто із тренерів не розвернув своє крісло до Влади. Коли зіркові наставники мали змогу побачити конкурсанта, у них у прямому сенсі відвисли щелепи від здивування, а Настя Каменських пригадала, що навіть співпрацювала із дрег-королевою.

Плейлист 13 відео Голос країни

На каналі "1+1" розпочався 10-й, ювілейний сезон вокального проєкту "Голос країни". Цього разу тренерські крісла головного співочого шоу країни посіли зіркове подружжя Потап і Настя Каменських, Тіна Кароль та мультиартист MONATIK. Ім'я переможця шоу стане відомо у квітні.

Голос країни

Нагадаємо, у шостому ефірі проєкту виступила жертва домашнього насильства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції