"Голос країни-11": Євгенія Власова прокоментувала свій перший за тривалий час виступ на сцені

Дата публікації
Перегляди
45к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Голос країни-11": Євгенія Власова прокоментувала свій перший за тривалий час виступ на сцені

Фото: instagram.com/eygeniavlasova

Артистка зізналася, що дуже хвилювалася.

Відома співачка Євгенія Власова, яка заспівала на шоу "Голос країни-11", прокоментувала свій перший за тривалий час виступ на сцені.

Так, зірка нульових запостила у фотоблогу знімок, який зробила у гримерній. Артистка зізналася, що неабияк хвилювалася.

Фото: instagram.com/eygeniavlasova

"Сказати, що я хвилювалася - нічого не сказати. Але боротися з хвилюванням не стала, я прийняла це, як факт і пішла в цей стан, як в холодну ополонку. Хвилююче було все, кожна деталь подорожі, під назвою #голоскраїни. Все було, як вперше! Дуже цікаво було спостерігати за своїми почуттями і віддаватися їм. І переживала я все це в повній самоті, поки не вийшла до зали. Не все, що відбувалося на знімальному майданчику, увійшло до ефіру. Але те, що зворушило мене до глибини душі, так це те, як зустріли мене колеги. Я побачила їхнє щире співчуття, тепло, трепет, повагу. Нове покоління, вони інші. вони уособлення кращого, що сталося в українському шоубізнесі за останні років 10-15. При всіх своїх мега досягнення і статусу мегазірок, в них збереглися найкращі людські якості. В кожному стільки сили і стільки світла", – написала виконавиця.

Власова додала, що не може сказати, що її тягне назад у шоубізнес. Втім, такі події змушують її серце битися частіше. Євгенія також поділилася, що після виступу їй написало чимало прихильників, засипавши компліментами та благаючи повернутися на сцену.

Нагадаємо, раніше обурена Євгенія Власова спантеличила юзерів зізнанням, що в неї ніколи не було онкології. Співачка заявила, що більше ніколи не даватиме інтерв'ю.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Новини 11 сезону шоу Голос Країни
Дата публікації
Перегляди
45к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація