"Голос країни-13": третім тренером проєкту став український музичний супергерой

"Голос країни-13": третім тренером проєкту став український музичний супергерой

Килиммен

У тренерське крісло сяде тренер у образі КИЛИММЕНА.

Творці музичного проєкту "Голос країни-13" оголосили ім'я ще одного зіркового тренера.

Тож, третім червоне крісло зіркового наставника посяде тренер у образі КИЛИММЕНА - українського музичного супергероя, учасника гурту Kalush Orchestra, який приніс Україні перемогу на "Євробаченні-2022".

Хто саме приховується за образом КИЛИММЕНА - інтрига. Але відомо, що за часи існування гурту Kalush Orchestra у цьому образі було декілька різних артистів, від вокалістів і до брейкдансерів.

"КИЛИММЕН - це дуже неочікуваний вибір тренера. Адже це справжній сучасний супергерой, який уособлює українську музику та втілює нашу ідентичність. КИЛИММЕН - це неймовірний місток, який ми плануємо прокласти в цьому сезоні між лінійним телебаченням та діджитал-інноваціями. Але головне - хто ж ховається всередині образу цього супергероя. Я впевнений, що глядачі будуть дуже здивовані, коли це дізнаються", - каже Володимир Завадюк, продюсер "Голосу країни".

Килиммен

Хто саме ховається за образом КИЛИММЕНА, стане відомо незабаром. Можливо це буде один із учасників гурту Kalush Orchestra або зірка української музики, ім'я якої досі не розкривали. Своїми варіантами глядачі можуть поділитись у соцмережах телеканалу "1+1 Україна" та "Голосу країни".

Нагадаємо, першими тренерами "Голосу країни" стали self-made артистка Юлія Саніна та зірка номер 1 в Україні - Артем Пивоваров.

Талановиті вокалісти мають останній шанс, аби потрапити на "Голос країни", адже 15 червня завершується кастинг. Проєкт шукає вокалістів від 16 років, які мріють, аби їхній спів почули мільйони. Для того, щоб пройти онлайн-кастинг потрібно заповнити анкету на сайті casting.1plus1.ua у розділі "Голос країни" та завантажити туди відеоролик або посилання на відео свого співу. Найкращі анкети учасників будуть прослухані музичними продюсерами проєкту, а вокалісти отримають можливість виступити на головній музичній сцені країни та показати свій спів всьому світові. Наймасштабніший музичний проєкт "Голос країни" - це підтримка українського народу, який демонструє силу свого духу та талант, продовжує жити, а голос нації лунає на весь світ.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація