"Голос країни-7": на учасників чекають нові правила на "вокальних батлах"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кожен тренер може "вкрасти" необмежену кількість вподобаних вокалістів.

Цієї неділі, 12 березня, о 21:00 у проекті "Голос країни-7" на телеканалі "1+1" розпочнеться новий етап - "вокальні батли".

Команди Сергія Бабкіна, Джамали, Потапа і Тіни Кароль укомплектовані шістнадцятьма талановитими вокалістами, з яких їх наставники сформують дуети для виступу на сцені. Вийти переможцем з "вокального бою" і продовжити участь у проекті зможе лише один учасник.

Цьогоріч в правилах "вокальних боїв" з'явилося нововведення: кожен тренер може "вкрасти" необмежену кількість вподобаних вокалістів з іншої команди. "Вкрадений" учасник вирушає в спеціальну "неонову кімнату", де на чотирьох стільцях можуть розміститися врятовані кожним з тренерів вокалісти.

Загострення пристрастей посилюється за рахунок того, що "вкрадений учасник" до останнього не знає, чи залишиться він в проекті, адже тренер у будь-який момент може врятувати іншого вокаліста і віддати йому місце в "неоновій кімнаті".

"Крадіжка" - це шанс для учасника, адже він продовжує свою боротьбу в проекті навіть сидячи в "неоновій кімнаті", - каже Тіна Кароль.

"Я чула, як відбуваються "батли" і, мабуть, найбільше боялася саме цього етапу, тому що перед кожним тренером постане складний вибір", - поділилася Джамала.

Чи зможе Народна артистка Алла Кудлай здобути перемогу в "батлі", на які вокальні сюрпризи чекати від актора найбільш очікуваного серіалу весни "Хороший хлопець" і чи відкриє загадкова дівчина у вуалі своє обличчя, дивіться цієї неділі, 12 березня, о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції