Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-8": на "сліпі прослуховування" прийшла шалено закохана у Зіанджу дівчина

Дар’я Шевченко мріє потрапити до команди Потапа, аби ще раз зустрітися з екс-Борисом Апрелєм.

Цієї неділі, 4 березня, о 21:00 глядачі телеканалу "1+1" побачать передостанній випуск "сліпих прослуховувань" проекту "Голос країни-8", зірковими тренерами якого стали Сергій Бабкін, Джамала, яка очікує на первістка, Потап, Тіна Кароль, ведучими - Юрій Горбунов та Катя Осадча.

У шостій програмі на головну вокальну сцену країни вийде 21-річна Дар’я Шевченко з Дніпра. Цікаво, що дівчина прийшла на "сліпі прослуховування" для того, щоб зустріти своє давнє кохання Зіанджу:

"Десять років тому я закохалась у Бориса Апреля. Так, я знаю про зміни, які сталися у житті Зіанджи, але мої почуття не згасли і досі. Я мрію потрапити до команди Потапа, і ще раз побачитись з нею. Сподіваюсь, що вона мене пам’ятає, і у неділю співатиму для неї", - сказала Дар’я.

"Голос країни-8"_1
прес-служба каналу "1+1"
Дар'я Шевченко

Тим часом, учасницею "сліпих прослуховувань" стане українська співачка та учасниця "Танців з зірками" Камалія. Розгорнути червоні крісла зіркових тренерів артистка спробує за допомогою української народної пісні "Ой, ходить сон" у академічному виконанні. Цікаво, що саме ця колискова суттєво вплинула на долю Камалії:

"Я виконаю знакову для мене композицію. У дитинстві мені її співала матуся, а на свого чоловіка Захура я справила враження саме цією колисковою. Він підійшов до мене, опустився на одне коліно, поцілував руку і сказав: "З цієї миті я ваш фан. Я закохався у ваш голос. Для мене Сари Брайтман більше не існує". Сподіваюся, що саме ця особлива пісня допоможе мені підкорити серця глядачів та тренерів", - поділилась співачка.

"Голос країни-8"_4
прес-служба каналу "1+1"
Камалія

Ще однією учасницею "Голосу країни-8" стане 27-річна донька відомого співака та композитора В’ячеслава Хурсенко Марія, яка прийшла на проект для того, щоб продовжити шлях свого тата і подарувати нове життя його пісням. На головній сцені країни Марія чуттєво виконає пісню батька "На острові чекання".

"Голос країни-8"_3
прес-служба каналу "1+1"
Зіанджа та Марія Хурсенко

Чи потрапить Марія Хурсенко у команду до одного з зіркових тренерів, чи впізнають Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль голос Камалії, а також чи зможе Дар’я Шевченко розгорнути крісло Потапа дивіться вже цієї неділі на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції