Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-8": Потап був готовий залишити проект заради Зіанджі

Зірковий тренер постав перед непростим вибором.

Минулої неділі, 18 березня, глядачі телеканалу "1+1" побачили перший випуск "вокальних боїв" проекту "Голос країни-8", в рамках якого тренери Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль сформують зі своїх учасників дуети для виступу на сцені.

Одним з найяскравіших виступів програми став дует підопічних Потапа дівчини-трансгендера Зіанджи та Олексія Баклана. Своїм оригінальним виконанням пісні Лани дель Рей Summertime Sadness пара приголомшила зіркових тренерів і шанувальників проекту.

"Голос країни-8"_3
прес-служба каналу "1+1"
Зіанджа та Олексій Баклан

Так, Джамала і Сергій Бабкін зізнались, що вважають виступ вокалістів новим етапом у музиці. Своєю чергою, Тіна Кароль відверто поділилась, що хотіла б відвідати концерт екс-Бориса Апреля.

"Коли я склав дует із Зіанджи та Олексія, подумав: "Наскільки вони не пасують одне одному – дві різні полярності. Цікаво, а якщо їх сумістити, чи буде іскра?". Сьогодні ви розпалили справжній вогонь на сцені - порвали всіх, адже ідеально доповнюєте одне одного. Звучання було настільки крутим, що я просто відмовляюсь робити вибір і залишаю проект", - пожартував Потап та надав перевагу Зіанджі.

Також недільного вечора у "вокальному бої" зійшлись бек-вокалістка LAUD (Влада Каращука) Єлизавета Байрак і тріо Nude voices. У новому етапі "Голосу країни" учасники команди Тіни Кароль продемонстрували справжній перформанс, сумістивши три популярні хіти – Work Ріанни, New rules Dua Lipa, а також Vidlik Onuka.

"Це був найкращий номер за сьогодні, але я буду вболівати за тріо  у наступних етапах", - сказала Джамала. Тим часом, Сергій Бабкін зазначив, що був вражений таким креативним підходом вокалістів до виступу на "Голосі країни". Своєю чергою, Тіна Кароль віддала перевагу гурту "Nude voices".

"Голос країни-8"_6
прес-служба каналу "1+1"
Єлизавета Байрак і тріо Nude voices

Цікаво, що підопічні Сергія Бабкіна Анастасія Мацуцька і Давид Стеблюк за час проекту закохались одне в одного. Хлопець навіть зізнався, що готовий поступитися своїм місцем у проекті коханій. Тим часом, наставник вокалістів подарував квиток у "нокаути" Анастасії:

"Голос країни-8"_2
прес-служба каналу "1+1"
Анастасія Мацуцька і Давид Стеблюк

"Я дійсно не знаю, як зробити вибір. Ви стали одним цілим і однаково гарно впорались зі всіма моїми настановами. Давиде, давай разом дамо шанс Насті?" - сказав Сергій Бабкін.

Зазначимо, шо минулого сезону учасники команди Сергія Роман Дуда та Вері Кекелія після знайомства на проекті одружились.

Також підтримати своїх фаворитів "Голосу країни" прийшли відомі українські гурти. Так, гурт "The Hardkiss" підтримав Марію Хурсенко та Еріку Джейнс, "Сальто назад" - Владислава Мпангу та Романа П'ясецького, а "KOZAK SYSTEM" - Анастасію Мацуцьку та Давида Стеблюка.

Нагадаємо, що після етапу "вокальні бої" кількість вокалістів у командах зіркових тренерів зменшиться удвічі: переможцем з "батлу" може вийти лише один учасник. Також до підопічних наставників може приєднатися "вкрадений" учасник іншого тренера. У наступному етапі проекту "нокаути" вокалісти боротимуться за право виступати у прямих ефірах "Голосу країни".

Залиште свій коментар

Вибір редакції