Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-8": співачка Ірина Федишин  стала учасницею вокального проекту

Виконавиця пішла в команду до Джамали.

У неділю, 11 лютого, глядачі телеканалу "1+1" побачили третій випуск "сліпих прослуховувань" вокального проекту "Голос країни-8".

В рамках програми на сцену проекту зі своєю авторською піснею "Малесенькі долоньки" вийшла відома українська співачка Ірина Федишин. Цікаво, що тренери не впізнали голос суперзірки Західної України та натиснули на всі чотири червоні кнопки:

"Приємно, що ви вже справжній артист, і при цьому не побоялись вийти зі своєї зони комфорту. Я бачу, що ви добра людина. Дякую вам за це, та запрошую у свою команду", - сказав Сергій Бабкін.

"Голос країни"_3
прес-служба каналу "1+1"
Ірина Федишин

Своєю чергою, Джамала підтримала Сергія та зазначила, що щирість та відкритість Ірини підкорила серце вагітної співачки - своїм зірковим наставником Ірина обрала Джамалу.

Також недільного вечора 24-річна одеситка Ліана Аванесян стала однією з перших учасників восьмого сезону, яка порушила нові жорстокі правила проекту. Так, не розвернувши жодного крісла своїм кавером пісні Тіни Кароль "Дикая вода", артистка наполягла на спілкуванні з тренерами.

Поведінка дівчини викликала справжню суперечку між зірковими наставниками: Сергій Бабкін та Потап зазначили, що заохочування порушення учасниками правил проекту є несправедливим стосовно інших вокалістів. Тим часом, Тіна Кароль підтримала бесіду з учасницею та провела її до рідних.

Ще одним вокалістом "сліпих прослуховувань" став 27-річний учасник АТО Роман Набожняк з Києва.

На головній сцені країни хлопець заспівав лемківську народну пісню "Під облачком" та підкорив серце свого майбутнього зіркового наставника Сергія Бабкіна. Цікаво, що раніше Роман працював у сфері IT-технологій, а після повернення з зони АТО, разом з дружиною заснував невеликий сімейний бізнес – кондитерську для полегшення соціального адаптування ветеранів АТО, де вони печуть тістечка брауні.

"Голос країни"_1
прес-служба каналу "1+1"
Роман Набожняк

Нагадаємо, що у "Голосі країни-8" нові жорсткі правила: учасник, який не зміг розвернути жодного тренерського крісла, буде змушений без спілкування з зірковими тренерами залишити сцену. Також одним з нововведень сезону став спеціальний ліфт, на якому  вокалісти підійматимуться на сцену.

Дивіться восьмий сезон "Голосу країни" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції