"Голос країни" на "1+1" став найпопулярнішим вокальним талант-шоу на українському ТБ

У суперфіналі проекту виступила Джамала.

На телеканалі "1+1" з високими показниками завершився показ шостого сезону вокального проекту "Голос країни". Середня частка сезону за аудиторією 18-54 (Україна) склала 17.0%, рейтинг - 5.8%.

У сезоні осінь 2015-весна 2016 "Голос країни" став найпопулярнішим вокальним талант-шоу на українському ТБ, помітно випередивши "Х-фактор" за основними цільовими аудиторіями.

У порівнянні з попередніми сезонами, "Голос країни-6" став ще більш привабливим для міської аудиторії 18-54 (50К+). Жителі великих міст вперше обігнали по перегляду аудиторію 18-54 (50К-).

рейтинг голосу країни
прес-служба каналу "1+1"
"Голос країни" на "1+1" став найпопулярнішим вокальним талант-шоу на українському ТБ

"Голос країни" став найбільш рейтинговою розважальною програмою на українському ТБ з початку 2016 року, а епізод від 28 лютого утримував біля екрану понад 3.3 млн. телеглядачів (rat #, 4+).

Нагадаємо, переможцем шостого сезону "Голосу країни" стала підопічна Святослава Вакарчука 19-річна "українська Адель" з Полтавщини Віталіна Мусієнко. Також під час ефіру ведучі проекту Юрій Горбунов та Катерина Осадча оголосили про те, що одним з тренерів наступного сьомого сезону проекту стане переможниця "Євробачення 2016" Джамала.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: