Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни": визначено переможця онлайн-відбору "Другий шанс"

Стало відомо ім'я учасника, який автоматично пройшов у "сліпі прослуховування" десятого сезону проекту.

У "Голос країни-9" визначили переможця вокального онлайн-відбору #другийшанс.

Ним став Михайло Фіськович, який автоматично проходить у "сліпі прослуховування" десятого сезону "Голосу країни". Зірковим наставником виконавця була Олена Луценко, переможниця "Голосу країни-8". У фінальному вокальному двобої рівненський музикант Михайло Фіськович конкурував з MASAZH band. Вокалісти виконали завдання онлайн-тренера і заспівали пісню групи Imagine Dragons Next to me, але глядачі шляхом голосування в соціальних мережах віддали перемогу Михайлу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Настав момент, якого всі чекали. Двійка фіналістів #другийшанс @michael_fiskovich та @zhitnikova.maria зійшлись у останньому онлайн-двобої. ⠀ Команда @lutsenko_alyona проти команди @laud_vk. Пісня з мюзиклу Notre Dame de Paris “Le Temps des Cathedrales” проти пісні Charlie Puth “Done for Me”. Хто ж отримає перемогу? ⠀ Слухай уважно та голосуй у наступній публікації! ⠀ #другийшанс

Публикация от Голос країни / Голос. Діти (@goloskrainy_official)

Нагадаємо, згідно з правилами проекту #другийшанс всі охочі, хто не зміг пройти далі на етапах сліпих прослуховувань, або ті, хто побоявся виступити на головній музичній сцені країни, могли випробувати себе в онлайн-відборі. Головний приз - автоматична участь у сліпих прослуховуваннях в "Голосі країни-10".

"Голос країни"_2
прес-служба каналу "1+1"
Михайло Фіськович

За умовами конкурсу онлайн-прослуховування відбувалося у три етапи. Онлайн-тренерами стали учасник шостого сезону "Голос країни" Laud, переможниця восьмого сезону Олена Луценко, учасниця "Голос країни-8" Аня Трінчер і переможець п'ятого сезону Антон Копитін.

"Голос країни"_1
прес-служба каналу "1+1"

За час проекту учасники опублікували понад три тисячі відеоробіт. У перший етап відбору потрапили 50 найсильніших голосів, які набрали найбільшу кількість переглядів. До другого етапу пройшли 8 фаворитів, яких обрали онлайн-тренери. На третьому етапі 8 учасників попереднього відбору зійшлися в онлайн-поєдинках. Переможця обирали глядачі, адже саме вони є "п'ятим тренером" у проекті.

Зовсім скоро стартують відкриті кастинги у 10-й ювілейний сезон "Голосу країни", стежте за новинами в наших соціальних мережах і на сайті "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції