Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голосами Кароль, Бабкіна, Горбунова, Каменських та інших зірок "заговорили" картини

Українські знаменитості взяли участь у новому проекті, презентованому до Всесвітнього дня музеїв.

Голосами українських зірок Тіни Кароль, MONATIK, Сергія Бабкіна, Насті Каменських, Юрія Горбунова, Алли Мазур "заговорять" картини, йдеться у сюжеті "ТСН".

Загалом 31 знаменитість українського шоу-бізнесу взяла участь у новому проекті, представленому до Всесвітнього дня музеїв.

Проект отримав назву "Коли картини заговорять". Це перший в Україні аудіогід, озвучений голосами відомих артистів, музикантів, теле- і радіоведучих, спортсменів і дизайнерів, які розкажуть захопливі історії та маловідомі факти про видатні шедеври українського мистецтва.

Відео"Коли картини заговорять": українські зірки озвучили аудіогід для київського музею

Тіна Кароль, Monatik, Сергій Бабкін, Настя Каменських, Юрій Горбунов, Алла Мазур - їхніми голосами заговорять картини. Новий проект, презентований до Всесвітнього дня музеїв, який відзначають сьогодні, отримав назву "Коли картини заговорять". Це перший в Україні аудіогід, озвучений голосами відомих артистів, музикантів, теле- і радіоведучих, спортсменів і дизайнерів, які розкажуть захоплюючі історії та маловідомі факти про видатні шедеври українського мистецтва.

"Коли картини заговорять": українські зірки озвучили аудіогід для київського музею

На те, щоб зібрати зіркові голоси, кажуть організатори, пішов майже рік. "Почути" картини можна буде завтра, 19 травня, безкоштовно у Національному художньому музеї Києва.

Національний художній музей - один з тих, хто цими днями до свого професійного свята скасовує вхідні квитки.

Самі ж учасники проекту сподіваються, що такий експеримент обов’язково приведе до музею більше людей. 

"Те, що зробив цей музей, це просто фантастична річ. Він вперше знайомить от саме з такими невідомими широкому загалу художниками, така просвітницька функція. Я вважаю, що це добре", - прокоментувала проект ведуча "ТСН" Наталія Мосейчук.

 "Якщо це допоможе молодій людині прийти і послухати якийсь голос, який їй симпатичний і плюс це допоможе побачити це все, значить так – все вийшло!" - зауважив музикант Сергій Бабкін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції