Голосиста Злата Огнєвіч довела до сліз виконанням кримськотатарською мовою

Артистка заспівала а капела на сольному концерті.

На концерті в Дніпропетровську Злата Огнєвіч виконала шедевр кримського народу - пісню під назвою "Эй, Гузель Къырым".

Злата Огнєвіч таким чином вшанувала пам'ять жертв депортації кримськотатарського народу. Артистці близька ця дата - 18 травня, оскільки, попри те, що вона не кримська татарка, з дитинства в її оточенні було багато друзів і знайомих саме цієї національності. Не секрет, що разом з батьками Злата переїхала до Криму, в Судак, коли їй було 5 років.

"Сьогодні - День депортації кримських татар... Я виросла в Криму і знаю багато особистих історій, сімейних драм, пов'язаних з депортацією! І я бачу, що у всі часи величезна сила любові до батьківщини, до свого коріння, допомагає триматися разом кримським татарам. Знайте, брати, що ми, українці, з вами! Цю кримськотатарську пісню я часто чула в дитинстві і вирішила виконати так, як відчуваю цю історію... Вона прекрасна і трагічна, про втрачену батьківщину і розбиті долі тисяч людей..." - написала Злата на своїй сторінці в Facebook.

Своїм жестом на концерті в Дніпропетровську в рамках туру "Запали вогонь" Злата закликала пам'ятати про те, що кримські татари потребують підтримки навіть через багато років після тієї жахливої дати.

Дніпропетровські шанувальники таланту артистки після виконання пісні "Эй, Гузель Къырым" обдарували її бурхливими оваціями, чим висловили свою підтримку кримськотатарському народу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: