Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гучний скандал у світі українського глянцю: головреда Vogue Ukraine звинуватили у систематичному плагіаті

Ольгу Сушко відсторонили від посади, видавці розпочали розслідування.

Головного редактора українського журналу про моду Vogue Ukraine Ольгу Сушко відсторонили від посади після звинувачень у систематичному плагіаті.

Про це йдеться у заяві групи Condé Nast International та медіа-холдингу "Медіа Група Україна", оприлюдненій 31 жовтня.

"Ми категорично проти плагіату і починаємо внутрішнє розслідування, щоб прояснити всі обставини і деталі того, що сталося", - йдеться у заяві.

Сушко відсторонена від посади головного редактора на час розслідування, зазначають видавці Vogue Ukraine.

Про плагіат Ольги Сушко написав український Telegram-канал "Киёв Фэшн Лавэз", який пише про моду. Його автори заявили, що колонка Сушко у номері Vogue Ukraine за червень майже на сто відсотків схожа на колонку російської журналістки Шахрі Амірханової, яка була написана для видання Harper's Bazaar 12 років тому.

У відповідь на звинувачення Ольга Сушко написала на своїй сторінці у Facebook, що через величезну кількість роботи вона доручила написати свою колонку позаштатному автору. Сушко попросила вибачення у читачів та своїх колег.

Это правда очень тяжелая ситуация. Я хочу извиниться перед читателями и редакционной командой. Оправдываться сейчас...

Опубліковано Olga Sushko Понеділок, 29 жовтня 2018 р.

Але, як виявилося, головний редактор Vogue Ukraine не вперше видає чужі тексти за свої. Telegram-канал "Киёв Фэшн Лавэз" та користувачі соцмереж знайшли ще дев'ять текстів Ольги Сушко, які так чи інакше були нею запозичені у російських журналістів.

Ок, мені не дають покою лаври людини, яка може нагуглити все. І здається, я нагуглила відповідь про гострайтера. 2013...

Опубліковано Aliona Melnyk Середа, 31 жовтня 2018 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції