Гомес у басейні розповіла про тривале лікування і стосунки із репером The Weeknd

Минулого року Селена провела в реабілітаційному центрі практично три місяці.

Юна співачка Селена Гомес, яка нещодавно зустріла 25-річчя, прикрасила обкладинку глянцю і розповіла про перебування у реабілітаційному центр.

Виконавиця протягом довгого часу лікувалася від панічних атак та депресій, викликаних вовчаком.

Нині ж популярна артистка у ніжному образі позувала для видання InStyle. Під час розмови із журналістом Селена зізналася: минулорічну перерву у творчому житті вважає вдалим рішенням.

Селена Гомес для Instyle
instyle.com
Селена Гомес

"У минулому році  я скасувала свій тур і взяла перерву на цілих 90 днів. І це було моїм найкращим рішенням за все життя! У мене не було телефону, нічого не було, я була нажахана! Але це було на користь, я багато чому навчилася. Усе, стосовно чого я хвилювалася раніше, тоді перестало мене хвилювати. Після я відчула: "Добре, я можу йти далі", - пригадує співачка.

Селена Гомес для Instyle
instyle.com
Селена Гомес

Гомес розповіла, як їй жилося в реабілітаційному центрі за містом.

"Того часу я не була сконцентрована на зовнішньому вигляді: не робила зачіску, наприклад. Мені призначили кінну терапію - це було складно, але круто! Це допомогло мені стати сильніше для інших людей", - ділиться вона.

Селена Гомес для Instyle_2
instagram.com/selenagomez
Селена Гомес

Примітно, що на запитання журналістки зірка відповідала, стоячи у басейні. Не промовчала вона і про стосунки із репером The Weeknd, котрого насправді звати Абель Тесфайє.

Селена Гомес для Instyle_1
instagram.com/selenagomez
Селена Гомес

Щоправда, виконавиця доволі лаконічно висловлювалася про роман.

"Я незалежна від кожної сторони свого життя. Для мене важливо приділяти увагу моїй родині і друзям і не піддаватися впливу бойфренда. Мені пощастило, тому що він в першу чергу -  найкращий друг ", - підсумувала артистка.

Нагадаємо, Селена Гомес та The Weeknd не приховують почуттів на публіці, цілуючись на червоних хідниках.

Своєю чергою, екс-обранець артистки, Джастін Бібер, називав роман колишньої піар-ходом.

Залиште свій коментар