Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google визначив найпопулярніші запити українців щодо премії "Оскар-2018"

Рейтинг фаворитів на премію був складений за пошуками користувачів у Google Україна.

Залишилось зовсім мало часу до оголошення лауреатів головної кінопремії "Оскар-2018", до якої букмекери вже назвали своїх фаворитів, а наразі стало відомо, ким із оскарівських номінантів найбільше цікавилися українські користувачі Google.

На основі найпопулярніших запитів за останні три місяці користувачів у пошуковій системі було проведено дослідження і з’ясовано, який фільм з дев’яти претендентів на "Оскар" в номінації "Найкращий фільм року", і кого з акторів в головних номінаціях найчастіше шукали українці.

Головний приз вечора за "Найкращий фільм" за пошуками користувачів отримала б військова драма "Дюнкерк". На другому місці за кількістю запитів фантастична мелодрама "Форма води", а на третьому – детективно-сатиричний фільм жахів "Геть!".

Серед номінантів на "Оскар" за "Найкращу жіночу роль" українці найчастіше шукали Марго Роббі, яка зіграла головну роль у фільмі "Я, Тоня". За нею розташувалися Сірша Ронан за роль у фільмі "Леді Берд" і Меріл Стріп за "Секретне досьє".

Марго Роббі
Марго Роббі у фільмі "Я, Тоня"

З номінантів на "Найкращу чоловічу роль" українці найчастіше шукали в Google Дензела Вашингтона, який зіграв у фільмі "Роман Ізраел, Esq." На другому місці Гарі Олдмен, який повністю перевтілився в Вінстона Черчилля у фільмі "Темні часи".

Дензел Вашингтон
Дензел Вашингтон у фільмі "Роман Ізраел, Esq."

Варто зазначити, що в рейтингу популярності серед трейлерів фільмів-номінантів за кількістю переглядів на YouTube лідерами стали ролики до фільмів "Дюнкерк", "Форма води" та "Геть!", що повторює склад першої трійки вибору українських користувачів Google.

Нагадаємо, що рекордсмена за кількістю номінацій на "Оскар" фільм "Форма води" мексиканського режисера Гільєрмо дель Торо, звинуватили у плагіаті.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції