Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Горбачова про непростий період у стосунках з Нікітіним: Я б не відмовилася пройти через все ще раз

Співачка розповіла, як змінилася після другого шлюбу з коханим.

Українська співачка Ольга Горбачова, яка розсекретила погіршення у стосунках із Юрієм Нікітіним після весілля, згадала непростий період у стосунках з продюсером, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Як відомо, пара пережила непросте розлучення, однак згодом знову одружилася. За словами Горбачової, її стосунки із Нікітіним стали дорослішими і глибшими

"Випробування нам даються недарма. Дай бог, щоб ми розуміли, що це трансформація, що це не зло, це не руйнування, а лише перехід на новий рівень. Ця криза відбувається у всіх стосунках і ми дуже легко зараз стали ставитися до слова розлучення", - сказала Ольга.

Артистка додала, що вбачає своєю місією на власному досвіді показати, що примирення із коханим можливе.

"Ці зміни, трансформації для стосунків завжди на краще. Я б не відмовилася пройти через все ще раз, маючи такі стосунки, як зараз. Я розумію, що їх треба було заслужити", - впевнена Горбачова.

Нагадаємо, 17 років тому розпочалася довга і непроста історія кохання Ольги Горбачової з продюсером Юрієм Нікітіним. Разом вони прожили 11 років. Народили доньку. Одружилися і гучно розлучилися. Та крапку у стосунках поставити не змогли. Три роки тому закохані публічно оголосили про нові заручини. Вдруге стали батьками, а цього літа побралися знов.

До слова, нещодавно Ольга Горбачова випустила свій четвертий альбом "7 життів Жінки", якому віддала більше двох років життя.

Відео Співачка Ольга Горбачова презентувала свій новий альбом

Залиште свій коментар

Вибір редакції