Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Горбунов мовчить, а Квінті  допомагає в сексі: зірки розповіли про заняття йогою

Індійська практика стає все популярнішою серед українських зірок шоу-бізнесу.

Українські зірки шоу-бізнесу Руслан Квінта з коханою Наною та Юрій Горбунов, який днями показав родинну ідилію з Катериною Осадчою, розповіли як давно і навіщо звернулися до занять йогою, йдеться у "Світському житті".

Як виявилось, заслужений артист та молодий татусь Юрій Горбунов почав займатися йогою у 45 років.

"То ти не можеш розігнутись, то починають якісь суглоби боліти. Коли я займаюсь в спортзалі, беру залізяки, у мене починають рости м'язи, потім сорочку не можу розчіпнути і я зрозумів, що це не моє. І мені порекомендували йогу", - пояснив Горбунов, чому почав займатися східною практикою.

Горбунов, Квінта, йога_1
Світське життя

Юрій, який зазвичай виступає у розмовному жанрі, завдяки йозі отримує задоволення від того, що мовчить.

"Я ж на роботі балакаю, а дома можу мовчати. Так само і тут, я отримую задоволення від того, що я мовчу. Іноді за роботою, якісь там жарти, анекдоти, а так помовчати це корисно", - зазначив ведучий.

Завдяки поєднанню двох технік цигун і джиуджтцу виснажливий розклад знімань тепер дається молодому татусю Горбунову значно легше.

Цікаво, також, що саме завдяки йозі музичний продюсер та композитор Руслан Квінта познайомився зі своєю теперішньою обраницею, спокусливою екс-учасницею гурту Nikita Наною.

"Перше наше знайомство відбулося так, що мені його представили, як чоловіка, який займається йогою. Він почав якось розповідати, дуже спокійно. Ми якраз обідали, я їм собі, а він мені розказує, що після шостої він п'є тільки воду, прокидається їсть якісь фініки та курагу, як пташка", - пригадала перше знайомство з композитором танцівниця.

Горбунов, Квінта, йога_2
Світське життя

Проте шлях до йоги, за словами Руслана був у нього не простим.

"Я помітив, що я без віски не засинав. Я зрозумів, що так не повинно бути. Мені поступив якийсь сигнал. Йога", - зазначив Квінта.

ВідеоЮрій Горбунов в позі верблюда, та вакуум від моделі, що хворіла на анорексію

Індійська практика – йога – стає все більш популярною серед українського шоубізнесу. Що спонукає зірок займатися йогою – дивіться у нашому сюжеті.

Юрій Горбунов в позі верблюда, та вакуум від моделі, що хворіла на анорексію

Варто також зазначити, що закохані, які активно займаються йогою зауважили, що гнучкість, яку придбали завдяки практиці допомагає їм урізноманітнити секс.

"Завжди чоловікам дуже цікаво спробувати, а в шпагаті ти цим займаєшся, якісь такі цікаві пози, в яких в принципі не дуже і зручно це робити. Але гнучкість завжди додає плюсів в будь-якій справі. Тому йога теж в цьому [сексі] допомагає", - заявила Нана.

Залиште свій коментар

Вибір редакції