Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Горбунов та Осадча показали, чим займають трирічного сина на карантині

Знамениті батьки вигадали для малюка багато ігор.

Зіркове подружжя Катерина Осадча та Юрій Горбунов протягом карантину майже весь час проводить разом з маленьким сином Іваном.

На сторінці в Instagram Катерина розмістила фото та відео, на яких постає без макіяжу. На знімку Осадча разом з чоловіком Горбуновим грають з маленьким Іваном у лікаря. Лікарем, звісно, виступає Іван.

"Карантин для батьків – окреме випробування. Нині, коли не можна на майданчики, й всі ізольовані по домівках, потрібно щодня вигадувати тисячі ігор для малечі. Івану три роки, тому розваги саме на цей вік", - повідомила Катерина.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Карантин для батьків — окреме випробування. Нині, коли не можна на майданчики, й всі ізольовані по домівках, потрібно щодня вигадувати тисячі ігор для малечі. Івану три роки, тому розваги саме на цей вік. ⠀ ‍♀‍ Сина важко до чогось змусити, тому більше спрацьовують спільні розваги. Іван справді дуже любить повторювати за батьками. Повторює навіть спільну руханку й вправи з йоги. Тож спробуйте розпочати, а діти до вас доєднаються. Головне — аби вправи були простими, такими, які вони легко повторять. ⠀ «Гаряче-холодно». Ми ховаємо різні речі по будинку й почергово їх шукаємо. Хвилин на 20 відволікти Івана можна. ⠀ Нині у нас період цікавості до ремонтних робіт: викруток, молотків, іграшкових цвяхів із дерева. У всіх хлопців такого віку напевно є іграшковий молоток. А решта — ваша фантазія, куди й що можна забити. До прикладу, іграшкові цвяхи можна забити в мило. Але все під пильним наглядом. Так, до речі, й мами навчаться вішати полиці. ⠀ Сортування. Брати можна все. Макарони, крупи й овочі (тільки не забудьте їх помити). Взагалі для сортування підійде будь-що. Також можна зібрати іграшки однотонних кольорів (частини конструктора) й запропонувати дитині розкласти всі деталі за кольорами. ⠀ Ліпка. Наше улюблене заняття — розкатати пластилін, як тісто для печива, й вирізати фігури. Можна використати солоне тісто та форми для печива. А можна одразу й печиво робити. Івана це дуже захоплює, може ліпити з годину точно. ⠀ Пошук однакових елементів одного цілого. Картинки (їх можна видрукувати) потрібно розрізати на частини й змішати. Виходять своєрідні пазли, але простіші, ніж зазвичай. Та й почати можна навіть з двох частин. ⠀ ‍⚕‍ Гра в лікаря. У цьому віці діти вже пам’ятають свій похід до лікаря і залюбки все повторюють. Іван «слухає» дихання та бере кров з пальця спочатку у дорослих, потім в іграшок. ⠀ Хованки. Іван цю гру полюбив давно, а зараз вона стала ще актуальнішою. Син любить саме шукати. ⠀ Без розмальовок (водні наші улюблені), пазлів, конструкторів теж ніяк. А ще секрет: частину іграшок ми ховаємо, щоб за кілька тижнів гратися ними з більшою цікавістю. ⠀ Час від часу писатиму такі пости, адже наш арсенал розваг збільшується

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

Мама з досвідом порадила іншим мамам, чим можна зайняти малюка у трирічному віці. Так, Осадча наголосила, що Іван все повторює за батьками. Тож Катерина радить розпочати щось робити, а діти вже самі доєднаються.

"Гаряче-холодно". Ми ховаємо різні речі по будинку й по черзі їх шукаємо. Хвилин на 20 відволікти Івана можна. Нині у нас період цікавості до ремонтних робіт: викруток, молотків, іграшкових цвяхів із дерева. У всіх хлопців такого віку, напевно, є іграшковий молоток. А решта — ваша фантазія, куди й що можна забити. До прикладу, іграшкові цвяхи можна забити в мило", - порадила ведуча.

Нагадаємо, раніше втомлена Катерина Осадча показалася без підборів на зніманнях "Голосу країни". Ведуча поділилася фото зі знімань 10 ефіру проєкту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції