Горбунов та Осадча розповіли, чим вражали їх учасники шоу "Голос. Діти - 3"

Ведучі проекту поділилися враженнями від юних конкурсантів.

Уже відомі імена зіркових наставників та ведучих третього сезону проекту "Голос. Діти".

Юрій Горбунов та Катерина Осадча привідкрили завісу таємниці та поділилися подробицями майбутнього вокального шоу, йдеться в ефірі "Сніданку з 1+1".

Зокрема, Горбунов зізнався, хто з юних учасників кастингу був у нього в пріоритеті.

"Про MONATIKa не знаю, але і Тіна, і Потап є батьками в житті, і вони точно знають, що таке діти, як з ними розмовляти. Я захоплений від того, яка страшенно велика кількість талановитих дітей у нас в країні. Як на мене, чим менша дитина, тим вона краща, тим вона менш зіпсована, талановитіша, тому що вона ще більш безпосередня. Тренери, особливо, Потап і Тіна, вони вже з досвідом, у них особливий підхід до дітей. Ми чесно кажучи, хвилювалися за MONATIKa, це його дебют в якості тренера. Але він справився, діти в анкетах писали, що хочуть до нього", - розповів актор.

ВідеоЮрій Горбунов в День Незалежності святкує свій день народження

На думку Юрія, саме серед учасників цього масштабного проекту є майбутні лідери нашої держави.

"Ці діти вже вражають тим, що вони є, тим що вони вільні внутрішньо, по-інакшому дивляться на світ. Дуже скоро ці діти стануть президентами і прем'єрами, і тоді вже точно в нашій країні все зміниться на краще", - впевнений шоумен.

Його колега, Катя Осадча, зауважила у своєму коментарі, чим особисто її приємно дивували конкурсанти.

"Діти нас вражали своєю розкутістю. Вони просто зі сцени, коли вже розвернулися крісла тренерів до них, могли ставити питання тренерам – зіркам, дорослим людям. Вони розмовляли, вели бесіду, не боялися аудиторії. Я в їхньому віці була не такою розкутою. Іноді я і зараз соромлюся, а вони – дуже відкриті, позитивні, налаштовані на діалог", - каже ведуча проекту.

За словами зірки, цьогорічні діти-учасники проекту точно усвідомлюють свою місію на ньому.

ВідеоКатя Осадча згадала перший день незалежної України

"Цей сезон нас вразив тим, що діти прийшли не просто заспівати і розвернути тренерські крісла і перемогти, вони прийшли, щоб довести і розповісти своїм одноліткам, країні, дорослим про те, що, як вони вважають, потрібно змінити в їхньому житті, країні. Я навіть зараз розповідаю в мене мурашки йдуть по шкірі. Все це ви побачите зовсім скоро", - заінтригувала ведуча проекту "Голос. Діти - 3".

Нагадаємо, Катерина Осадча пригадала, як сумувала за Батьківщиною під час підліткових поїздок закордон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: