Горбунов та Сумська прикрасили обкладинку журналу про "Останнього москаля"

Видання "Отдохни" присвятило відомому серіалу спецвипуск.

Українські зірки Юрій Горбунов та Ольга Сумська з'явилися на обкладинці спецвипуску видання, присвяченому серіалу "Останній москаль".

Сьогодні, восьмого квітня, у продаж виходить спеціальний випуск журналу "Отдохни. Останній Москаль".

Вперше спеціальний випуск журналу "Отдохни" присвячено найрейтинговішому і народно улюбленому серіалу "Останній москаль". Обкладинку "Отдохни. Останній Москаль" прикрасили Юрій Горбунов та Ольга Сумська, які виконали у новому сезоні ролі батьків москаля Валєри.

"Ольга Сумська виконала роль матері москаля Валери, жінки Дмитра, приїзд якої усі очікували у Великих Вуйках. Її поява у колоритному карпатському селі сприяє певним подіям, які кардинально змінюють все, що відбувається. Я не буду розкривати всі секрети, глядачі скоро самі усе побачать на "1+1",- зізнався Юрій Горбунов в ефірі "Сніданок з 1+1".

Нагадаємо, що у другому сезоні Юрій виконав одразу дві ролі у серіалі "Останній Москаль" - сільського вуйки Івана і його московського  брата, бізнесмена Дмитра, який повертається у рідне село через 20 років.  Проте, як Юрію далось виконання подвійної ролі, прихильники серіалу зможуть прочитати у журналі "Отдохни. Останній Москаль".

обкладинка Горбунов Сумська
Горбунов та Сумська прикрасили обкладинку глянцю

"Перший сезон серіалу "Останній москаль" виявився настільки успішним, що ми не змогли пропустити таку подію і вирішили зробити спеціальний випуск, присвячений серіалу "Останній москаль". У журналі можна знайти інтерв'ю з акторами, продюсерською групою, режисером, творчою командою, репортаж з фан-зустрічі, яка відбулась у Великих Вуйках", - розповіла Ольга Безсонова, головний редактор журналу "Отдохни".

Усі закулісні подробиці серіалу читайте у спеціальному випуску "Отдохни. Останній Москаль".

Нагадаємо, серіал "Останній Москаль" з'явиться в ефірі "1+1" з 18-го квітня з понеділка по четвер о 21.00.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: