Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для телеведучого нагорода була несподіванкою.

Зірка каналу "1+1" Юрій Горбунов, який у грудні минулого року став заслуженим артистом України, отримав свою нагороду.

Нагрудний знак та посвідчення телеведучому та актору вручив перший заступник Міністра культури України Ігор Ліховий.

Почесне звання улюбленець публіки отримав за вагомий внесок у розвиток вітчизняного телебачення та культури як один з найдосвідченіших телеведучих нашої країни.

Загалом трудовий стаж Горбунова нараховує вже 28 років.

"Це було неочікувано, несподівано; навіть не думав, що телеведучим можуть роздавати звання, а виявляється, це так! Знаєте, у артистів мають буди якісь "цяцьки" – вони є. Правильно тут художник сказав: якщо є народний депутат, то хай буде і народний артист", - прокоментував  Юрій Горбунов.

Найвідоміші телепроекти останніх років за участю заслуженого артиста України Горбунова – це талант-шоу "Маленькі гіганти", "Голос.Діти", програма "Ліга Сміху", а також найбільш рейтинговий український серіал "Останній Москаль". Вже цієї зими Юрій Горбунов стане ведучим нового сезону талант-шоу "Голос країни", яке вестиме у парі з Катериною Осадчою.

На "1+1" Юрій працює вже майже десять років. За цей час він тричі ставав лауреатом головної української телевізійної премії "Телетріумф" у номінації "Найкращий ведучий розважального шоу". Окрім театральної, серіальної та кінороботи, актор віддає свій час ще й дублюванню мультфільмів.

Зазначимо, Горбунов за свою кар'єру провів понад 20 різних шоу і програм, зіграв десятки яскравих персонажів у серіалах та кіно, а 2014 року знову вийшов на театральну сцену з антрепризою вистави Чехова "Два анекдоти на вечерю" і вже другий рік гастролює містами України й запрошує на вистави армійців. Кожну програму, яку вів Горбунов (а це, зокрема, "Я люблю Україну", "Пекарський турнір", "Голос країни", "Вгадай ящик"), він збагатив своєю майстерністю.

Три сезони телешоу "Танці з зірками" і "Танцюю для тебе" поставили абсолютний рекорд рейтингів –випуски дивилися понад 37% глядачів. І щоразу Юрій дивував різними талантами, щирістю, небайдужістю і почуттям гумору. Глядачі люблять і поважають Горбунова не тільки за роботу в телепроектах, а й за професійну акторську гру.

Нині, крім серіалу "Останній москаль", де він зіграв одну з головних ролей, Горбунов задіяний у новому серіалі "Хазяйка" в ролі професора екології (серіал скоро виходить на екрани)  та в серіалі "Центральна лікарня".

Нагадаємо, навесні стартує новий сезон серіалу "Останній москаль", де Юрій Горбунов грає роль дядька Івана Петрука - дядька Москаля.

Відео Юрію Горбунову присвоїли звання Заслуженого артиста України

Залиште свій коментар

Вибір редакції