Гра Престолів: Ким є "Золота компанія", яка може допомогти Серсеї перемогти на війні

Компанію згадували ще у четвертому сезоні серіалу.

У "Грі престолів" Серсея Ланністер, яку у серіалі грає Ліна Хіді, можливо, матиме у рукаві певний козир для перемоги.

Про це повідомляє The Independent.

У останній серії серіалу, яка вийшла 6 серпня під назвою "Трофеї війни", для Дейенеріс Таргарієн все складалося вдало. Їй вдалося за один раз і знищити запаси їжі та грошей Ланністерів, і подолати їхню армію. Проте королева Серсея згадувала якусь "Золоту компанію", тому, можливо, є щось, що допоможе їй перемогти.

Цей момент трапився під час обміну з Тіхо Несторісом, представником Залізного банку. Він повідомив Серсеї, що борг Ланністерів сплачено, і спитав, чи може чимось допомогти. Королева відповіла, що потребує допомоги у нарощенні армії, після чого згадала "Золоту компанію".

Нею може виявитися 10-тисячна група найманців, що базуються в Ессосі. Компанія ця згадується не вперше. Ми вже чули про неї у четвертому сезоні, коли Давос сказав Стеннісу найняти групу, зауваживши, що вони одні з найбільш досвідчених бійців на землі. Крім того, у їхньому складі колись бився Йора.

"Золота компанія" може виявитись саме тим, що дасть Серсеї шанс зберегти Залізний престол. Ця короткочасна згадка не може бути випадковою, особливо, якщо врахувати те, що у матеріалі Дж. Мартіна вона є досить важливою для подальших подій.

Цю групу заснував байстрюк короля Ейгона Таргарієна – Ейгор Ріверс. До неї входять вигнанці з усіх куточків землі. Її важливим членом є Ейгон Таргарієн, син Рейгара Таргарієна та Елії Мартелл, яких Ґреґор Клеґон убив ще до початку подій, описаних у книзі Мартіна. Згідно з книгами, Ейгона врятував Джон Коннінґтон, чия сюжетна лінія у серіалі певним чином передана Йорі.

ВідеоХакери вкрали сценарій нової серії "Ігри престолів"

Нагадаємо, нещодавно телеканал HBO опублікував кадри п'ятої серії нового сезону "Гри Престолів". На них Серсея виглядає не надто щасливою.

Нові кадри п’ятої серії нового сезону «Гри Престолів»_3
HBO

Прем'єра нового епізоду відбудеться 13 серпня.

Залиште свій коментар