Грайлива Ірина Федишин у високих шкарпетках і светрі-туніці зняла новорічне лірик-відео

Дата публікації
Перегляди
50к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Грайлива Ірина Федишин у високих шкарпетках і светрі-туніці зняла новорічне лірик-відео

Артистка представила роботу на композицію "Перший сніг".

Українська співачка Ірина Федишин, яка у боді та колготках в сіточку спокусливо позувала у гримерці, поділилася з шанувальниками новорічним настроєм.

Виконавиця випустила лірик-відео на трек "Перший сніг". Як розповіла Ірина, в Інтернеті вона натрапила на вірш "Перший сніг" українського письменника Володимира Сосюри. Рядки дуже сподобалися артистці, тож вона вирішила створити цілу композицію.

"Перед очима одразу розгорнулася ціла картина. Я підійшла до фортепіано і з першого дотику до клавіш, почала розспівувати цей вірш. Коли закінчився куплет, мені захотілося дописати приспів. Те, що я відчувала від прочитаного, від цих емоцій, з’явилися фрази: "Білий сніг падає, казку нагадує. Перший сніг, перша любов!" Ця пісня написана на одному подиху! З любов‘ю для вас", - прокоментувала роботу співачка.

У лірик-відео Ірина Федишин постає у звабливих та романтичних образах. Шанувальники побачать свого кумира у білих штанах, куртці і чоботах, у вишуканій сукні. А також у високих шкарпетках і светрі-туніці. У такому вигляді Федишин постає на фоні прикрашеної ялинки та снігу.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно Ірина Федишин завершила свій наймасштабніший гастрольний тур. Вже за два тижні співачка розпочне нове різдвяне турне.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
50к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація