Гребенщиков готовий виступити у Донецьку і Луганську, якщо там "грамотно організують концерт"

Дата публікації
Перегляди
6204
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гребенщиков готовий виступити у Донецьку і Луганську, якщо там "грамотно організують концерт"

Фото: Іван Кондратенко / Facebook

Музикант також не проти виступити в окупованому Криму.

Один з найвідоміших представників російського року Борис Гребенщиков заявив, що готовий поїхати з концертами в окуповані Донецьк, Луганськ і Крим.

Про це музикант розповів в інтерв'ю ТАСС, що вийшло у понеділок, 2 квітня.

Гребенщиков розповів, що щороку їздить до України, оскільки "там живуть мільйони людей, вихованих на російській культурі". “Яке ми маємо право позбавляти їх того, що ріднить з Росією? Принаймні, я не готовий під цим підписатися", - сказав музикант.

При цьому Гребенщиков зазначив, що з моменту анексії Криму його гурт "Акваріум" не дав жодного концерту на півострові. Але це не пов'язано з анексією.

“Після березня 2014-го нам не надійшло жодної розумної пропозиції щодо гастролів. Зроблять — поїдемо з великим задоволенням. Хочу цього і чекаю, у мене адже півжиття пройшло в Криму. Ми і у Луганську з Донецьком готові виступити, якщо грамотно організують наш концерт, забезпечать все необхідне для виступу", - сказав рокер.

На коментар журналіста, що після цього в'їзд до України для Гребенщикова буде закритий, музикант відповів, що "розумні люди завжди знайдуть можливість домовитися, а з придурками спілкуватися не збираємося".

"Ми ж не до політиків їдемо, а до глядачів, яких за ці роки і в Україні менше не стало, запевняю вас", - сказав Борис Гребенщиков.

Нагадаємо, на початку березня лідер гурту "Акваріум" Борис Гребенщиков через проблем зі здоров'ям скасував найближчі концерти. У ЗМІ з'явилася інформація про те, що музикант потрапив до реанімації. Пізніше цю новину спростували представники музиканта. Вони відзначили, що Гребенщиков не потрапляв до реанімації з проблемами серця. Мовляв, Борис Борисович просто сильно застудився, "як і багато хто цієї зими".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6204
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація