Гребенщиков переніс тур Україною через "форс-мажор"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артист сподівається, що концерти відбудуться в червні.

Російський рок-музикант Борис Гребенщиков оголосив про перенесення концертів його гурту "Акваріум", які мали відбутися в Україні у грудні.

"На жаль, через причини форс-мажору, наш тур Україною зараз не може відбутися", - написав музикант у Facebook.

Гребенщиков висловив надію на те, що "форс-мажор кане в Лету", тому концерти не скасовуються, а "переносяться на більш розумний час".

Артист сподівається, що тур відбудеться у червні.

Нагадаємо, від 30 листопада Україна ввела обмеження щодо в'їзду громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60. На кордоні не впускатимуть тих, у кого для цього не буде достатньо підстав, й тих, хто нечітко пояснює мету поїздки.

Під заборону можуть потрапити не лише росіяни, а й інші іноземці, які можуть становити загрозу. Однак до росіян "більша увага". Обмеження не діятимуть щодо громадян України, які в’їжджають на територію країни з Росії.

Незважаючи на заборону до України пускатимуть: на похорони; у зв’язку з хворобою близьких родичів; у разі наявності дипломатичного статусу; у разі наявності документів, які дозволяють проживати в Україні.

У кожному окремому випадку всі рішення ухвалюються на контрольно-пропускних пунктах. Тобто ухвалення рішення про пропуск особи може відбуватись в індивідуальному порядку.

ВідеоТСН перевірила, чи діють обмеження для росіян-чоловіків

Журналістка ТСН вже побувала на пункті пропуску "Юнаківка" на Сумщині і поспілкувалася з тими, хто регулярно їздить до Росії та назад. Чи стали суворішіми обмеження в прикордонній із Росією на Сумщині – далі у сюжеті.

ТСН перевірила, чи діють обмеження для росіян-чоловіків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції