Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гребенщиков пояснив українцям свої слова про гастролі у Луганську та Криму

Гребенщиков пояснив українцям свої слова про гастролі у Луганську та Криму

Музикант не припиняє виправдовуватися за сказане російському виданню.

Лідер гурту "Акваріум" Борис Гребенщиков, який днями пояснив, що мав на увазі, говорячи про концерти у Луганську, Донецьку та Криму, ще раз спробував донести свою думку.

Цього разу за допомогою компанії GAS Concert, яка багато років співпрацює з БГ, Гребенщиков адресував своє послання саме українцям.

"Сьогодні на прохання Бориса Борисовича та менеджменту гурту "Аквариум" надсилаємо українським журналістам коментар БГ до його інтерв’ю ТАСС, в якому йшлося про ймовірність гастролей гурту на окупованих територіях України", - йдеться у повідомленні.

Борис Борисович наголосив, що гурт не збирається порушувати закони, так само як і не має намір порушувати "наявні та визнані всім світом кордони".

Нижче повний текст звернення Гребенщикова

"Всім, кого це схвилювало. Друзі мої! Спробую сформулювати ще раз, для повної ясності, про що саме мова. Ми не збираємося порушувати законів ані України, ані Росії, ані будь-яких ще загальновизнаних країн світової спільноти. Ми не збираємося порушувати наявні і визнані всім світом кордони. І ми визнаємо і поважаємо також і Будапештський меморандум 1993-го року. Від початку цивілізації досягаються домовленості між країнами і народами, і нехтувати цими домовленостями - значить розхитувати традиції цивілізації. Ми не маємо наміру цього робити. Але при цьому я впевнений, що всі люди мають право слухати музику, яка їм потрібна, а значить розумні політики будь-якої країни, які піклуються про свій народ, здатні це визнати і винайти можливість донести музику до людей. Ось наша точка зору. Ми чекаємо можливості принести людям музику і сподіваємося, що така можливість буде. Дякуємо", - підсумував музикант.

Нагадаємо, днями в інтерв’ю російському ТАСС Борис Гребенщиков заявив, що готовий виступити в Луганську та Донецьку, а також на території анексованого Криму. Щоправда, за словами музиканта, для цього потрібно "все грамотно організувати".

На коментар журналіста, що після цього в'їзд до України для Гребенщикова буде закритий, музикант відповів, що "розумні люди завжди знайдуть можливість домовитися, а з придурками спілкуватися не збираємося".

Залиште свій коментар

Вибір редакції