Грузинські пісні та відмінний гумор: запальні Mgzavrebi зіграли концерт у Києві

Колектив зібрав шанувальників на київському даху.

У вівторок ввечері, перед останнім днем літа, один із найзнаменитіших гуртів Грузії Mgzavrebi зібрав українських слухачів на майданчику даху Roof.

Більше ніж півтори години колектив виконував улюблені композиції українців грузинською та російськими мовами, як-от  Mtvare, "Прорвемся", In Vino Veritas, Isev Da Isev, "Потому что я верю в чудеса", Mgeli Chven Ras Dagvaklebs та багато інших.

Між виконанням пісень фронтмен гурту Гігі Дедаламазішвілі розважав слухачів кумедними історіями, від яких у присутніх боліли животи та вилиці. Проте говорив музикант й про серйозні речі, як от про непрості часи, які довелося колись пережити грузинам, і які наразі переживають братні грузинам українці.

А розповідаючи дуже зворушливо і тепло про дружину Марину, Гігі ледь не довів до сліз прихильників.

Mgzavrebi Гігі з дружиною
Гігі з дружиною Мариною

Не забували артисти й дякувати відданим шанувальникам українською мовою, на що фанати відповідали грузинською "Мадлоба" ("дякую").

Інколи відчайдушний Дедаламазішвілі намагався навчити слухачів деяким грузинським рядкам зі своїх пісень, аби заспівати їх потім разом. Варто зауважити, що декому з присутніх вдавалося досить непогано.

Mgzavrebi подарували прихильникам справжнє свято музики, гарного настрою та й загалом на декілька годин перенесли українців до сонячної Грузії.

Зауважимо, що о 22:00 законослухняні Roof були змушені відімкнути звук Mgzavrebi, однак й це не зупинило палких грузинів. Українська публіка відчайдушно просила колектив заграти на біс. Музиканти, своєю чергою, й без мікрофонів чудово впоралися. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: